Odteraz pije LAHOFER celá rodina. 100% jablkový mušt LAHOmošt

Vinárstvo LAHOFER uvádza na slovenský trh 100% jablkový mušt LAHOmošt z jabĺk odrody Idared, ktorý je vyrobený výhradne z čerstvo lisovaného ovocia, bez pridaného cukru, aróm a farbív. Kombinácia zdraviu prospešných látok a absencia konzervantov, ďalších pridaných látok a alkoholu, vytvára z jablkového LAHOmoštu jeden z najzdravších nápojov na slovenskom trhu.

Prírodný mušt, nazývaný tiež tekutým ovocím, je jedným z najzdravších nápojov. V lete je mušt osviežujúcim nápojom, atraktívnym najmä pre deti a je vhodný i pre tehotné ženy. Prírodný nekvasený mušt je ľahko stráviteľný a chutný. „Jablkový mušt svojím výnimočným zložením zlepšuje krvný obeh, posilňuje nervovú sústavu, znižuje krvný tlak a povzbudzuje pri vyčerpanosti. Tiež môže mať priaznivé účinky pri liečbe dny, reumy alebo pri poruchách funkcií obličiek a trávenia a rovnako tiež môže podporovať tvorbu červených krviniek. Z tohto dôvodu je vhodný pre všetky vekové kategórie, športovcov, diabetikov, tehotné a dojčiace ženy,“ hovorí Ivan Záleský, sales manažér spoločnosti Vital Grape s.r.o., ktorá je výhradným dovozcom značky LAHOFER na Slovensku.

LAHOmošt je čisto prírodným produktom, bez pridaného cukru alebo vody. Mušt je bohatý na betakarotén, kyselinu listovú a askorbovú, známu ako vitamín C. Poskytuje aj vitamíny skupiny B a vitamín E. Je bohatý na triesloviny, vonné látky, minerálne látky – a to hlavne: draslík, horčík, fosfor, vápnik, sodík, železo, síru a mangán. Je aj cenným zdrojom pektínu a celulózy. „Jablčný LAHOmošt obsahuje cukry v ľahko stráviteľnej forme – sacharózu, fruktózu a glukózu, čo z neho robí výnimočne hodnotný energetický nápoj, ktorý ocenia najmä športovci,“ dodáva Ivan Záleský.

LAHOmošt je úplne bez sedimentu, jeho odkalením sa výrobca zbavuje nepatrných zostatkov nežiadúcich rušivých látok usadených na jablkách, ako je napríklad prach, popolček zo vzduchu alebo zostatky postrekov. Mušt je stabilizovaný pasterizáciou (zahriatím na 70-80ºC). Jablká, zo ktorých je LAHOmošt vyrobený, pochádzajú výhradne z moravského regiónu Znojemsko, konkrétne zo sadov U školky a Na třech Dílech. Pestovateľ jabĺk uplatňuje technológiu spracovania šetrnú k životnému prostrediu.

Odporúčaná predajná cena za 0,75 l LAHOmoštu je 3,07 Eur s DPH.

Ďalšie informácie o dostupnosti LAHOmoštu nájdete na www.lahofer.sk a www.facebook.com/vino.lahofer .

Vinárstvo LAHOFER | Vinice LAHOFER
Počet zamestnancov: 100
Obrat v roku 2011: 38 miliónov Kč

Rozloha viníc: viac ako 500 ha

Táto moravská vinárska firma začala svoju činnosť pod názvom První znojemská vinařská. V roku 2006 vybudovala nový moderný vinársky závod v obci Dobšice a presťahovala sem všetky svoje aktivity. Vinice ležia vo viničných tratiach U Hájku a Babičák, ktoré sú špičkovými lokalitami neďaleko Znojma.

 

 

 

 

Comments are closed

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat