Český AVON Pochod podporilo rekordných 18 500 účastníkov!

Pražské ulice zaplavila vlna solidarity a 100% nádeje, ktorú so sebou už po 13ty krát priniesol AVON Pochod proti rakovine prsníka. A na rozdiel od vĺn, ktoré jeho konanie znemožnili v júny, táto liečila a pomáhala. Na projekty boja proti tomuto zákernému ochoreniu sa vyzbieralo neuveriteľných 82 000 000 Kč. Vstupenkou na akciu bolo už tradične Tričko proti rakovine prsníka 2013, ktorého sa predalo najviac za doterajšie ročníky – spolu 36 000 kusov.

Najväčšia charitatívna akcia v Českej republike odštartovala v pravé poludnie na Staromestskom námestí, kde slávnostnú pásku prestrihli takmer všetky tváre projektu AVON proti rakovine prsníka ako napríklad Ivana Gottová, Simona Stašová, Iva Pazderková, Tonya Graves, Monika Absolonová spolu so špeciálnymi hosťami hereckou legendou Jiřinou Bohdalovou a topmodelkou Danielou Peštovou za pomoci generálnej riaditeľky spoločnosti AVON pre Českú a Slovenskú republiku Andreey Moldovan a obchodnej riaditeľky pre Českú a Slovenskú republiku Štěfánie Dzurillovej.

„Rada by som poďakovala všetkým, ktorí si urobili čas a pochodovali s nami za dobrú vec,“ povedala generálna riaditeľka AVONu pre Českú a Slovenskú republiku Andreea Moldovan. „Opäť sme priniesli 100% nádeje ženám, ktoré s rakovinou bojujú a vďaka predaným tričkám môžeme zachrániť drahocenné životy žien.“

O spoločnosti AVON

AVON, spoločnosť pre ženy, je vedúcou celosvetovou kozmetickou spoločnosťou s ročným obratom takmer 11 mld. dolárov. Ako jedna z najväčších spoločností na svete v oblasti priameho predaja svoje výrobky predáva prostredníctvom viac než 6 miliónov aktívnych nezávislých reprezentantov. Produkty AVON sú dostupné vo viac ako 100 krajinách. Ponuka zahŕňa dekoratívnu a pleťovú kozmetiku, vône, módu a vybavenie pre domácnosť. Ku najznámejším značkám patria AVON Color, ANEW, Skin-So-Soft, Advance Techniques a Luxe. Viac o spoločnosti a produktoch AVON sa dozviete na www.avon.sk.

 

Comments are closed