Víte, co jsou elektrické skútry pro seniory a tělesně handicapované?

Tyto elektrické skútry slouží pro hůře se pohybující nebo vůbec nechodící spoluobčany. Elektrické skútry se ovládají rukama a dokonce jsou přizpůsobené jenom na ovládání jednou rukou.

Na tyto skútry není potřeba řidičské oprávnění, protože to nejsou dopravní prostředky, ale kompenzační pomůcky pro seniory a tělesně handicapované.

Můžete se na nich pohybovat na chodnících, přechodech pro chodce i na silnicích při dodržování bezpečnosti a pravidel silničního provozu.

Elektrické skútry se využijí k návštěvám doktorů, přátel, obchodů, restaurací, k výletům do přírody apod. Tyto vozíky nás vrátí zpět do plnohodnotného života. Jsem vozíčkář a elektrické skútry používám již 10 let.

Firma MARTONI nabízí kvalitní elektrické skútry po celkové renovaci v bezvadném stavu se záručním a pozáručním servisem. Tato firma provádí jako jediná v České a Slovenské republice servis a renovace elektrických skútrů i pro zákazníky, kteří si je zakoupili u jiného prodejce.

Zcela zdarma se na mě můžete obrátit na tel. 420 739 611 249 (stačí prozvonit, zavolám zpět), emailem na adrese:  korbelar.petr@seznam.cz nebo na skype:  korbelar1. Prohlédněte si naše stránky: http://www.skutry-pro-postizene.com

Na nákup elektrického skútru už nejste sami!

Comments are closed

„Bůh stvořil člověka, ale nedal si to patentovat, a tak to teď po něm může dělat kdejakej blbec.“ Jan Werich