Zbavte se svého zlozvyku s elektronickou cigaretou i vy!

Světové průzkumy mluví o tom, že nepříjemnému zlozvyku “kouření” propadlo na naší zeměkouli 1,3 miliardy osob. Bohužel těmto číslům kontrují ještě daleko horší, která říkají, že každých 60 minut umře na následky kouření 560 lidí. Pokud i vy patříte do skupiny kuřáků, které výše uvedené statistiky řádně vystrašily a chcete se svým zlozvykem bojovat, učiňte tak co nejdříve to bude možné. V dnešní době již existují prostředky, které vám mohou s vaší závislostí pomoci. Mezi tyto prostředky patří nikotinové žvýkačky, náplasti a v neposlední řadě také elektronické cigarety. Jaké jsou jejich největší výhody?

Jako první musíme zmínit, že v průběhu kouření e-cigaret nedochází ke spalování papírku a tabáku. Kuřák e-cigaret vdechuje spolu s nikotinem, jehož množství může jednoduše korigovat, pouze vodní páru, nikoli dehet. Směle tak můžeme tvrdit, že kouření těchto cigaret je oproti tomu klasickému menší zátěží pro lidský organismus i jeho okolí. Další výhodou je úspora finančních prostředků, která se může za rok pohybovat v zajímavých částkách. Pro lepší orientaci si můžete zjistit přesnou výši finanční úspory prostřednictvím kalkulačky e-kouření.

Pokud se pro e-cigaretu rozhodnete, jistě nepodlehnete zklamání. Na našich trzích je celá škála produktů, značek i příslušenství, které se trefí do vkusu i tomu nejnáročnějšímu kuřákovi. Pokud chcete být pořád v obraze, informujte se o horkých novinkách, které v rámci kouření elektronických cigaret přichází na tuzemské trhy. Dozvíte se tak všechny důležité informace o nejmodernějších elektronických cigaretách, nových příchutích liquidů a přečíst si můžete taky nezávislé recenze jednotlivých produktů.

Ti, kteří se již pokusili spolu s e-cigaretou svého nešťastného zlozvyku zbavit, hovoří v drtivé většině o dlouhé cestě, která je však s pomocí tohoto moderního elektronického společníka snazší.

Comments are closed

„Mějte dobrou náladu. Dobrá nálada vaše problémy sice nevyřeší, ale naštve tolik lidí kolem, že stojí za to si ji užít.“ Jan Werich