Zbavte se svého zlozvyku s elektronickou cigaretou i vy!

Světové průzkumy mluví o tom, že nepříjemnému zlozvyku “kouření” propadlo na naší zeměkouli 1,3 miliardy osob. Bohužel těmto číslům kontrují ještě daleko horší, která říkají, že každých 60 minut umře na následky kouření 560 lidí. Pokud i vy patříte do skupiny kuřáků, které výše uvedené statistiky řádně vystrašily a chcete se svým zlozvykem bojovat, učiňte tak co nejdříve to bude možné. V dnešní době již existují prostředky, které vám mohou s vaší závislostí pomoci. Mezi tyto prostředky patří nikotinové žvýkačky, náplasti a v neposlední řadě také elektronické cigarety. Jaké jsou jejich největší výhody?

Jako první musíme zmínit, že v průběhu kouření e-cigaret nedochází ke spalování papírku a tabáku. Kuřák e-cigaret vdechuje spolu s nikotinem, jehož množství může jednoduše korigovat, pouze vodní páru, nikoli dehet. Směle tak můžeme tvrdit, že kouření těchto cigaret je oproti tomu klasickému menší zátěží pro lidský organismus i jeho okolí. Další výhodou je úspora finančních prostředků, která se může za rok pohybovat v zajímavých částkách. Pro lepší orientaci si můžete zjistit přesnou výši finanční úspory prostřednictvím kalkulačky e-kouření.

Pokud se pro e-cigaretu rozhodnete, jistě nepodlehnete zklamání. Na našich trzích je celá škála produktů, značek i příslušenství, které se trefí do vkusu i tomu nejnáročnějšímu kuřákovi. Pokud chcete být pořád v obraze, informujte se o horkých novinkách, které v rámci kouření elektronických cigaret přichází na tuzemské trhy. Dozvíte se tak všechny důležité informace o nejmodernějších elektronických cigaretách, nových příchutích liquidů a přečíst si můžete taky nezávislé recenze jednotlivých produktů.

Ti, kteří se již pokusili spolu s e-cigaretou svého nešťastného zlozvyku zbavit, hovoří v drtivé většině o dlouhé cestě, která je však s pomocí tohoto moderního elektronického společníka snazší.

Comments are closed