Úprava hmotnosti k ideálnej hranici

Úprava hmotnosti

k ideálnej hranici je spôsob samoliečby.Pri výške 160cm je 30kg aj 90kg nerozumný extrém.
Podvýživa je jednoznačne nežiadúca, organizmus chátra, nemôže sa naplno rozvíjať.
Obezita-nadváha je príčinou väčšiny zdravotných problémov.
Pritom každý môže dosiahnuť ideálnu hmotnosť.Telo nám samo dáva najavo ako sa cíti, len to zvyčajne ignorujeme.Pomôže aj občasná preventívna prehliadka.Ale to najjednoduchšie je postaviť sa na váhu a nie, nezavrieť oči, naopak, pozrieť sa.A už vieme na čom sme.Reakcia niečo by sa  tým malo urobiť, je síce pravdivá, ale ta správnejšia je, niečo s tým urobím!
Toto je základ seba presvedčiť, vysvetliť svojmu ja všetky pozitíva ktoré to prinesie a čo všetko to odstráni.Je to úplne najdôležitejšia časť úpravy váhy, netreba ju podceniť, zanedbať.99,9%úspechu záleží práve na tom.Sám som schudol behom pár mesiacov 20kg, takže viem o čom hovorím.
Až keď je naša psychika na to úplne zrelá vtedy môžme začať a pôjde to.A pôjde to prekvapivo jednoducho a ľahko.Treba si zase vybrať nejakú metódu alebo spôsob ktorý nám to ešte uľahči.Ja osobne odporúčam program na chudnutie Dr.Egrt.

Je účinný, vyskúšaný, osvedčený, prepracovaný do detailov, ale zase nie taký zložitý aby to bez prečítania niekoľkých kíl príručiek zvládol každý.Dá sa rozdeliť na tri fázy:
1.Detoxikácia – môže začať už v priebehu psychickej prípravy.Používa sa pri nej koncentrát Aloe vera plus probiotiká.Vyčistia hrubé črevo a zlepšia jeho funkcie a tým aj celkový stav, čo veľmi uľahčí aj prechod na optimálnu váhu.
2.Aktívne chudnutie. tu používame koktail a tablety (spaľovače tukov) plus našu pevnú vôľu s túžbou po zdravom tele.Je to tá najpodstatnejšia zložka – dokážem to vydržím!Chcem to! Zvládnem to!
3.Fáza to už sme s váhou tam kde sme chceli,je to udržiavacia a najdlhšia časť, ale aj najpríjemnejšia.Už si užívame plody svojho snaženia.Používame ešte koktail, ale už stačí väčšinou len raz denne.
Predstavte si sami seba s ideálnou váhou.Ste šťastný, zdravý,krásny človek.Rozhodnutie je na každom, nikto iný to za vás neurobí.
Stačí sa rozhodnúť a chcieť to dotiahnuť celé do konca.TU NEPLATÍ ŽIADNE ALE JA NEMOŽEM LEBO…

Comments are closed

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat