Predĺženie s Clip in vlasmi XXL

V súčasnosti sú clip in vlasové príčesky jednou z najobľúbenejších metód predĺženia vlasov. Rovnako ako pri predĺžení pomocou keratínu, či iných permanentných spojov, aj na výrobu clip in vlasov sa využíva najkvalitnejšia trieda ľudských remy vlasov európskeho pôvodu.  V čom sú však clip in vlasy lepšie než permanentné predĺženie?

Odpoveď je jednoduchá. Hlavnou výhodou clip in príčeskov je ich šetrnosť k vašim vlasom. Clip in vlasy predstavujú unikátny spôsob predĺženia a zahustenia, ktorý si nevyžaduje žiadne špeciálne procedúry ani pomoc kaderníka. Clip in vlasy sa skladajú z jednotlivých vlasových závojov s malými sponkami, ktoré si na vlasy zvládne bez problémov pripnúť každá žena. Vďaka takémuto spoju sú clip in vlasy snímateľné, čím sa znižuje záťaž, kladená na vaše vlasy. Na každej sponke je upevnený silikónový pásik, ktorý vlas chráni pred zlomením.

Clip in vlasy sú zároveň najprístupnejšou metódou predĺženia. Pomer kvality, životnosti a ceny je neporovnateľný s trvalými metódami predĺženia. Nádherný bohatý účes s clip in vlasmi si v súčasnosti môže dovoliť prakticky každý. Investícia do clip in vlasov sa vďaka opakovanému použitiu rozhodne oplatí.

Clip in vlasy si nevyžadujú žiadnu špeciálnu starostlivosť. K týmto vlasom sa môžete správať rovnako, ako k tým vlastným. Vlasy je možné dokonca natáčať, žehliť, či tónovať. Stratený lesk a vitálnosť im jednoducho prinavrátite bežnou vlasovou maskou. Vyskúšajte túto unikátnu metódu predĺženia a pochváľte sa nádherným účesom aj vy!

Comments are closed

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat