Orientujte se v trendech koupelen

Víte, jaké jsou současné trendy v oblasti koupelen, kuchyní, interiérů a exteriérů? My to víme!
Vytvořit si novou koupelnu, nebo kuchyň není tak snadné, jak se na první pohled zdá. Je třeba se zamyslet nad velikostí prostoru, barvami a stylem, v jakém místnost chceme mít. Nabídky špičkových výrobců keramické dlažby a obkladů jsou vyráběny tak, aby uspokojily všechny nároky současného zákazníka.
Profesionální stránky Studio koupelen.cz vám nabízí ukázky realizací našich i zahraničních výrobců keramické dlažby a obkladů, které jsou dílem uznávaných návrhářů a architektů. Ve světě keramické dlažba obkladů každý rok přibývají nové série reagující na současné trendy bytového designu. Inspirující realizace, které vynikají kreativitou a nadčasovým stylem si můžete prohlédnout ve Fotogalerii koupelen, Fotogalerii kuchyní, Fotogalerii interiérů a exteriérů. Najdeme zde nabídky keramických produktů od našich i světových výrobců, jako je Rako, Atlas Concorde, Rex, Kerlite a mnoho dalších. Každá série obsahuje také odborný popis a doporučení, do jakých prostor je dlažba či obklad vhodná. Zajímavé jsou i komentáře a zkušenosti zákazníků, kteří se k jednotlivým realizacím často vyjadřují, a jejich názory zkušenosti se mohou stát významným zdrojem informací.
Hitem posledních let jsou imitace přírodních produktů a trendem doby je návrat k přírodě. Imitace přírodních produktů jsou přirozenou volbou v situaci, kdy je třeba šetřit naši přírodu. Keramická dlažba a obklady nabízí dokonalé a autentické napodobeniny, které od pravých produktů nerozeznáte nejen na pohled, ale i na dotek, přičemž kvalita je zachována. V kapitole Fotogalerie stylů nabízíme různé realizace v imitaci dřeva, kamene, mramoru, betonu a kovu. Výrobci nabízejí nespočet barev, povrchových úprav a formátů, kdy si vyberete přesně to, co vyhovuje vašim požadavkům. Velké oblibě se těší velkoformátová dlažba a obklady, které se vyrábí až ve velikosti 100 x 300 cm a v mnoha barvách i imitacích. Špičková kvalita, jednoduchá a rychlá pokládka s minimem spár – to jsou hlavní přednosti velkoformátové dlažby. Výrazným způsobem nám to pomůže opticky zvětšit prostor, který se dobře udržuje a čistí. Oblíbená keramická mozaika se díky novým vzorům, barvám, povrchovým úpravám a designu přesunula z koupelen do zbývajícího interiéru. Milovníci starých časů se mohou inspirovat v kapitole Historická dlažba a Cotto dlažba. Keramickou dlažbu a obklad s patinou starodávna si dnes můžeme dát nejen koupelen, ale také obývací pokoje, či haly, které tak získají nadčasovou krásu a styl.
Inspirativní informace z oblasti bytového designu a články týkající se samotné realizace koupelny, či interiéru najdete v kapitole zajímavosti. Přejeme si, aby se stránky Studio koupelen.cz staly významným zdrojem inspirací a nápadů, které vám pomohou vytvořit si útulný a harmonický domov.

Comments are closed