Uznávaný módny návrhár Giles Deacon bol vymenovaný za globálneho módneho poradcu

DIVÍZIA STAROSTLIVOSTI O LÁTKY SPOLOČNOSTI PROCTER & GAMBLE UVÁDZA SPOLUPRÁCU S RENOMOVANÝMI ZNALCAMI SVETA MÓDY

Uznávaný módny návrhár Giles Deacon bol vymenovaný za globálneho módneho poradcu

 Divízia Starostlivosti o látky spoločnosti P&G, ktorej globálne značky zahŕňajú Ariel, Tide, Dreft, Bonux a Lenor oznámila sériu vplyvných partnerstiev s globálnymi expertmi na látky a módu, podporenú programom P&G Látky budúcnosti.

 Módny návrhár Giles Deacon bol vymenovaný za prvého globálneho módneho poradcu Divízie Starostlivosti o látky spoločnosti P&G.

  • Značka Tide spoločnosti P&G oznámila prelomovú spoluprácu s Výborom amerických módnych návrhárov v Spojených štátoch amerických.
  • Veľkolepá konferencia  P&G LÁTKY BUDÚCNOSTI  2013 v Miláne predstaví:
    • Première Vision, popredného organizátora medzinárodných veľtrhov textilu a módy, vymenovaného za oficiálneho partnera akcie,
    • profesorku  Louis Wilson OBE z Central Saint Martins a renomovaného štylistu a módneho kritika Gianluca Longa,
    • tím textilných inovátorov Schoeller,  špecialistov na výskum v oblasti textilu IFTH (Institut Français du textile et de l’habillement) a vizionárov v oblasti  módnych trendov Carlin International,
    • tím módnych novátorov WGSN, poverených spísať inovatívnu správu o móde a látkach.

Giles Deacon – globálny módny poradca

Giles Deacon, globálny módny poradca, predstaví kolekciu pracích kapsúl na podujatí P&G Látky budúcnosti 2013 v Miláne. Giles bude tiež spolupracovať s vedcami P&G na potenciáli látok módneho priemyslu, ktoré sa dajú prať v práčke a pomôže spoločnosti P&G komunikovať módne orientovaný prístup k dizajnu technológií starostlivosti o látky.

„Zaujímajú ma návrhy, ktoré zapôsobia nielen na móle, ale aj mimo neho – musia byť odolné a zachovať si svoje najlepšie vlastnosti. Je vzrušujúce spolupracovať s Divíziou starostlivosti o látky spoločnosti P&G v čase, keď definujú, čo pranie a starostlivosť  pre šaty znamená,“ uviedol Giles Deacon.

 

Inauguračné podujatie P&G Látky budúcnosti 2013

Giles Deacon a tím expertov na módu a látky sa po prvýkrát stretnú na konferencií P&G Látky budúcnosti 2013 v Miláne. Konferencia sa bude konať 21. novembra, s cieľom informovať módne magazíny o vedeckom prístupe ku kráse a starostlivosti o šaty. Druhá konferencia P&G Látky budúcnosti 2013, ktorá sa uskutoční 5. decembra v New Yorku, predstaví ďalšiu iniciatívu P&G starostlivosti o látky, vrátane práce Gilesa Deacona a partnerstva medzi Tide a Výborom amerických  módnych návrhárov.

 

Popredný organizátor medzinárodných veľtrhov textilu a módy, a zároveň partner projektu P&G Látky budúcnosti 2013, spoločnosť Première Vision uviedla:

„Je nám cťou podieľať sa s P&G na tomto zaujímavom projekte, ktorý vychádza z inovácie. Móda a látky sa neustále vyvíjajú a formujú každodenné obliekanie. Spolupráca s P&G Starostlivosť o látky nám umožní zdieľať poznatky o najnovších inováciách a reagovať na budúce požiadavky zákazníkov, vrátane starostlivosti o bielizeň, spojené s vývojom nových látok a materiálov, ako aj budúcich trendov a smerovaní v oblasti textilnej kreatívy, inovácie a odlišnosti..“

Cieľom P&G je v rámci partnerstva s Première Vision skúmať oblasť stále sa vyvíjajúcich látok a módy a určiť, ako pokračovať v inováciách s cieľom predĺžiť životnosť, krásu a vlastnosti oblečenia, ktoré spotrebitelia zbožňujú.

Mohamed Samir, viceprezident divízie P&G pre Starostlivosť o látky, povedal: “V divízií P&G Starostlivosti o látky sa neustále snažíme inovovať a zdokonaľovať naše produkty, aby sme sa uistili, že napredujú zarovno s neustále sa meniacim šatníkom zákazníkov. Je naozaj vzrušujúce po prvýkrát spolupracovať s popredným znalcami módy a textilu, ktorí zdieľajú víziu a nadšenie P&G pre krásu a potenciál módy a textílií.”

Comments are closed

„Pes, kterého uzdravíš, tě nikdy nekousne. To je hlavní rozdíl mezi zvířetem a člověkem.“ Mark Twain