Hubněte správně bez jojo efektu

Hrozíte se nadcházející letní sezony? Máte strach z návštěvy veřejného koupaliště? Odmítáte letní dovolenou? Pokud je hlavní příčinou tohoto negativního chování nějaké to kilo navíc, zbystřete. V dnešní době existuje spousta nejrůznějších „zaručených“ rad a tipů, které však našemu tělu a hlavně psychice spíše škodí, než pomáhají. Je nutno uvědomit si, že i hubnutí může probíhat zdravě a bez zázračných hubnoucích přípravků.

Ovocná dieta – zasytí a dodá vitamíny
Vyzkoušeli jste řadu více, či méně úspěšných diet? Jejich výsledek vás však stejně příliš nepotěšil? V současné době patří mezi nejvyhledávanější diety dieta ovocná. Pokud patříte mezi milovníky šťavnatého ovoce, máte vyhráno! Hubnutí s ovocnou dietou přináší zaručené výsledky již po několika dnech. Ovocná dieta je založená na principu zdravé a vyvážené stravy bohaté na vitamíny a stopové prvky.

Hubnutí jde ruku v ruce se zdravým životním stylem
Ať zní tento výrok jako sebevětší klišé, nedá se mu nijak odporovat. Ani ta nejúčinnější dieta nebude mít zaručené dlouhodobé výsledky, pokud se po jejím ukončení vrátíte k nezdravému životnímu stylu, ve kterém převládá sedavý způsob života. I sebemenší pohyb tělu prospívá – tak zní zlaté pravidlo, kterému byste měli přikládat velký význam.

Comments are closed