Gokshura – velmi silné bylinné afrodiziakum

Kotvičník zemní (Tribulus terrestris) který je nazýván také pod jménem Gokshura je další rostlina která je velmi velebena v léčbě erektilní dysfunkce. Už odpradávna je gokshura užívaný v východní a ajurvédské medicíně jako tonikum pro zvýšení tělesné síly a afrodisiakum. V Evropě byl odpradávna používán k léčení sexuálních dysfunkcí a jako zvyšovač milostné touhy. Zájem o kotvičník se začal hodně zvyšovat v 80. letech minulého století, po uveřejnění výsledků pokusů provedeného bulharskými biology a klinických studií které dokázaly jeho účinnost při posílení potence. Nyní stále častěji užívají tribulus sportovci, kteří ho užívají na zvýšení fyzické síly a vytrvalosti. Goksura posiluje vytrvalost, milostnou touhu a milostné funkce u mužů a dramaticky zvyšuje milostné prožitky a citlivost u většiny žen, a z toho důvodu je také nazýván bylinná viagra. Tribulus se obvykle popíjí ve formě výluhu. Kvalitní tribulus terrestris je možno objednat online
Jak to funguje: Dřívější pokusy provedené u králíků a opic ukázaly, že příjem tribulus terrestris může nastartovat statisticky významné zvýšení obsahu testosteronu, dihydrotestosteronu a dehydroepiandrosteronu, což vytváří afrodiziakální účinek. Bylo dokázáno, že tribulus terrestris zesiluje sexuální funkce u zvířat, která se projevuje v důsledku stimulace androgenních receptorů v mozku. Předpokládá se, že hlavní roli v stimulaci erotické potřeby a vylepšení erekce hraje navýšení průtoku krve do penisu tím, že navyšuje uvolňování oxidu dusnatého v pohlavním údu. Nedávné vědecké výzkumy dokázaly že gokshura má též velmi mocné antibakteriální účinky.
Úplný princip působení rostliny gokshura není stále zcela známý, ale vliv na pohlavní schopnosti a mužskou plodnost byla opakovaně potvrzena. Z toho důvodu se tribulus terrestris nejčastěji používá k léčení neplodnosti, poruch ztopoření, sníženého libida a andropauzy. Užívají jej špičkoví sportovci, především kulturisté , anžto má vliv na zvýšení objemu svalové hmoty a rychlou regeneraci po těžkém tréninku.

Comments are closed

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat