Amway uvádza nový doplnok stravy

Nutrilite od spoločnosti AMWAY je celosvetovo vedúca značka v predaji vitamínov a doplnkov stravy. Spoločnosť Amway dopĺňa portfólio výrobkov značky NUTRILITE™ o nový výživový doplnok NUTRILITE™ Iron Folic Plus.

NUTRILITE™ Iron Folic Plus je výživový doplnok s obsahom železa a kyseliny listovej. Železo poskytuje z dvoch zdrojov, ktoré organizmus dokáže spolu s kyselinou listovou pomáhajúcou proti únave a vyčerpaniu rýchlo absorbovať.

Ak strava nie je vyvážená, denný prísun týchto živín môže byť nedostatočný. Počas tehotenstva a dojčenia sa potreba týchto živín pre organizmus výrazne zvyšuje. Niektoré európske prieskumy naznačujú, že najmä u dospievajúcich dievčat, žien v plodnom veku a u starších osôb je hladina príjmu železa kritická alebo pod úrovňou priemeru. Rovnako hladina príjmu kyseliny listovej je pod odporúčanou hranicou u všetkých skupín, hlavne u žien v plodnom veku a starších.

NUTRILITE™ Iron Folic Plus obsahuje aj exkluzívny NUTRILITE koncentrát zo špenátových listov. Tablety sú bez pridaných umelých sladidiel, ochucovadiel, farbív a konzervačných látok.

Nutrilite je celosvetovo vedúca značka v predaji vitamínov a doplnkov stravy. Je Premium sponsor a oficiálny dodávateľ týchto prostriedkov tímu AC Milan.

Amway je vedúcou svetovou spoločnosťou v oblasti priameho predaja. V roku 2010 vykázala celosvetové tržby vo výške 9,2 mld. USD. Spoločnosť bola založená v Michigane v USA v roku 1959. V súčasnosti pôsobí vo viac ako 80 krajinách sveta. Celosvetovo s ňou v súčasnosti spolupracuje viac ako 3 mil. vlastníkov podnikania Amway. V súčasnosti ponúka spotrebiteľom viac než 450 položiek, ktoré zahŕňajú výrobky kozmetiky značky ARTISTRY™, výživové doplnky značky NUTRILITE™, výrobky starostlivosti o telo (Satinique™, Glister™, Hymm™, Tolsom™) a starostlivosti o domácnosť (L.O.C.™ a SA8™).

Comments are closed

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat