Erektilná disfunkcia – ako ju liečiť?

Erektilná dysfunkcia je častý problém mnohých mužov v súčastnosti. Erektilná disfunkcia postihuje najmä mužov nad 50 rokov, vyskytuje sa takmer u polovice populácie. Občas sa však objavuje aj u mladších mužov.

Zmena životného štýlu

Fajčenie či nadmerné užívanie alkoholu, užívanie drog, nedostatok pohybu, nevhodná strava, obezita či stres. To všetko má vplyv na normálnu erekciu. Odstránenie týchto zlozvykov by malo byť prvé, čo je potrebné urobiť pri liečbeerektilnej dysfunkcii.

Psychoterapia

Psychikou podmienená erektilná dysfunkcia je rozšírená. Veľké percento všetkých porúch erekcie má súvislosť s psychickými problémami. Psychické problémy vedú k erektilným poruchám prechodného charakteru. Je ju možné odstrániť prostredníctvom psychoterapeuta alebo psychiatra.

Lieky

V oblasti liečby erektilnejdysfunkcie dochádza k dynamickému rastu liečby medikamentmi. V súčasnej dobe sa často využívajú preparáty nazývané skratkou iPDE5. Ide vlastne o inhibítor 5-fosfodiesterázy, čo je vlastne enzým, ktorý sa podieľa na prirodzenom odbúravaní látky nazývanej cyklický guanosinmonofosfát. Pri liečbe tak v podstate ide o blokovanie účinku enzýmu PDE5 ktorý ovplyvňuje cievy v zmysle ich rozšírenia a zabránenia ich stiahnutiu. Krv sa do penisu dostáva vo zvýšenom objeme.

Ostatné spôsoby 

Ak zlyhá liečba liekmi, existujú aj iné formy terapie. Jedná sa napríklad o injekčnú aplikáciu účinnej látky priamo do kavernóznych telies penisu.  Existuje tiež možnosť chirurgického riešenia vo forme protéz.

100% prírodný produkt Epimen

Tento prostriedok na 100% prírodnej báze, spájajúci unikátnu kombináciu bylinných afrodiziák, si rýchlo našiel vďaka svojej účinnosti svojích zákaznikov. Prirodzene tak vytláča chemické lieky a stal sa prirodzeným prostriedkom pre sebavedomého muža, ktorý dokáže hodnotne uspokojiť ženu.

Vynikajúci pomer prírodných zložiek zabezpečí kvalitnú erekciu a odďaľuje predčasnú ejakuláciu. Výhodou je tiež rýchly nástup účinku už do 45 minút a dlhotrvajúci efekt až 72 hodín.

Neváhajte a pri probléme s erektilnou dysfunkciou spoznajte jedinečné výhody prírodného prostriedku Epimen, ktorý si môžete zakúpiť tu.

Comments are closed

„Člověk, který nikdy neplakal nežil opravdový život!“ Jan Werich