Alcina – profesionální kosmetika pro každého

Alcina je jméno pro moderní značku kosmetiky, která svým klientkám nabízí komplexní řešení v péči o jejich krásnou, zdravou pleť a vlasy. Výhradním dodavatelem této kosmetiky je společnost s názvem Dr. Wolff Gruppe. Její vývoj probíhá již přes 100 let, kdy nejprve vznikla chemická továrna, která byla založena Dr. Augustem Wolffem, později se změnila na farmaceutickou a kosmetickou společnost, jejímž majitelem byl Dr. Kurt Wolff, a do současné doby se tato rodinná tradice zachovala ve firmě Dr. Wolff Grupe.

Zmíněné firmy zastřešují také další kosmetické nebo farmaceutické značky. Do firmy Dr. Kurt Wolff spadají například výrobky kosmetické značky Alcina, Alpecin a Plantur 39, zatímco do firmy Dr. August Wolff můžeme zahrnout farmaceutické značky, jako je sortiment značky Linol.

Kosmetika Alcina se výhradně specializuje na profesionální výrobu sortimentu v oblasti pleťové, vlasové a dekorativní kosmetiky. Jedná se o významnou značku, která je známá v mnoha zemích po celém světě. Má výsadní pozici například v evropských zemích (Česká republika, Německo, Rakousko, Itálie, Švýcarsko, Belgie, Holandsko, Lucembursko, od roku 2003 dokonce i na Slovensku a v Polsku).

Výsledkem dermatologických výzkumů v laboratořích firmy Dr. Kurt Wolff je Alcina Balance Kosmetik. Základem vývoje přípravků značky Alcina je odraz samotné přírody, která vychází z přirozené rovnováhy. Tyto vlastnosti se spojují taktéž s lidskou funkcí pleti a vlasů. O správnou rovnováhu musíme pečovat, vyživovat a ochraňovat ji před nepříznivým působením okolí. Jelikož je každý charakterizován rozdílným typem vlasů a pleti, tak rovněž přípravky mají své rozdělení, které se plně přizpůsobí určitému typu vlasů a pleti.

Všechny přípravky Alcina prošli vývojem ve výzkumném centru ve městě Biefeld a následně byly důkladně testovány na mnoha klinikách a univerzitách v celé Evropě. Kosmetické výrobky nejsou v žádném případě testovány na zvířatech a jsou velice citlivé k pokožce, přičemž si zachovávají si svůj účinek.

Hlavní zásadou, která přináší úspěch přípravkům značky Alcina nejen v evropských zemích, je perfektní rovnováha mezi zdravím a krásou.

Comments are closed

„Nedostane-li žena koho chce, běda tomu, koho dostane.“ Mark Twain