5. ročník Avon Pochodu: 15 rokov bojujeme za zdravé prsia

Slovensko pravidelne podporuje celosvetovú iniciatívu boja proti rakovine prsníka. AVON Pochod proti rakovine prsníka sa u nás stal tradíciou, jeho  jubilejný piaty ročník sa bude konať 15. júna 2013 v Bratislave. 

AVON Pochod proti rakovine prsníka zahŕňa sériu podujatí, ktoré sa  každoročne  konajú vo viac ako 50 krajinách od roku 2003 po celom svete. Státisíce ľudí pochodujú, aby vyjadrili svoju podporu chorým pacientom a ich rodinám. Na Slovensku sa ružový pochod organizuje po piatykrát. Stal sa tak tradičným podujatím symbolizujúcim vyjadrenie spolupatričnosti ženám, ktoré s týmto zakerným ochorením bojujú. 5. ročník AVON Pochodu proti rakovine prsníka sa uskutoční 15. júna 2013 v Bratislave. Štart aj cieľ bude na námestí Eurovea.

Vstupenka na Avon pochod

Dámske a pánske Tričko proti rakovine prsníka 2013 je vstupenkou na 5. ročník AVON Pochodu a zároveň ďalší zo symbolov projektu, kúpou ktorého prispievate na aktivity zamerané na boj proti rakovine prsníka. Tričká vyjadrujú odhodlanie zúčastniť sa  AVON POCHODu, a tak vyjadriť spolupatričnosť ženám, ktoré s touto zákernou chorobou bojujú.

  • Tričko proti rakovine prsníka 2013 (dámske)

Tmavoružové dámske tričko pre tento ročník opäť navrhla známa česká návrhárka Taťána Kovaříková. Nový model je zhotovený z pružného materiálu a jeho variabilný strih v univerzálnej veľkosti umožňuje nosiť rovnaké tričko skutočne každej žene. Šaty, tričko, tunika? Vyberte si svoj spôsob, ako ho nosiť.

  • Tričko proti rakovine prsníka 2013 (pánske)

Páni si určite obľúbia elegantné šedé polo tričko, ktoré je pre nich k dispozícii vo veľkostiach M/L a XL. Je vyrobené zo 100% bavlny a jeho voľný strih umožňuje pohodlné a príjemné nosenie.

Comments are closed

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat