Potešte zamestnancov originálnym teambuildingom v PanIQ Room

Je váš pracovný kolektív už unavený z nudných skupinových aktivít či ničím výnimočných posedení v podniku? Odmeňte ho skvelou zábavou v unikátnom logickom labyrinte, ktorý nielen stmelí vzťahy na pracovisku, ale odkryje aj skrytú povahu vašich zamestnancov.

Pri Nitre vyrástla jedinečná aréna, v ktorej si za 60 minút môžete vyskúšať, ako to vášmu tímu spolu funguje. Ako sa viete orientovať v novom prostredí, jednať aktívne a kolektívne, analyticky myslieť aj napriek zvýšenej hladine adrenalínu, vytvoriť stratégiu a spoločnou komunikáciou sa dopracovať až k úspešnému záveru. A to všetko v jedinej miestnosti, ktorá pred vami skrýva svoje najtajnejšie záhady.

Rezervujte pre svoju firmu termín teambuildingu, ktorý vám najviac vyhovuje, a príďte si so všetkými zamestnancami zahrať túto jedinečnú room escape hru, ktorá dokonale navodzuje flow pocit motivujúci k maximálnemu vypätiu snahy a sústredenia. Poseďte si v príjemnom prostredí a sledujte svojich kolegov merať si sily v dvoj až päťčlenných skupinách. Podarí sa všetkým dostať von z „bytu vraha“ či „tajomnej katakomby“?

Ak by to aj v časovom limite nezvládli, odmenou vám bude získanie zaujímavých poznatkov o povahe vašich zamestnancov. Nájdete medzi sebou prirodzeného vodcu, lenivca, panikára i hlavičku? Komu budete vďačiť za vylúštenie najťažších hlavolamov a kto vás bude len brzdiť? Dokáže sa váš tím popasovať s krízovými situáciami? Odhaľte vaše silné a slabé stránky, a utužte neformálne vzťahy mimo pracoviska v PanIQ Room!

Comments are closed

„Nedostane-li žena koho chce, běda tomu, koho dostane.“ Mark Twain