Staň sa úspešným hokejovým manažérom!

Si veľkým fanúšikom hokeja a všetkého, čo k nemu patrí? Máš pocit, že občas by si vedel veci urobiť aj lepšie, ako skutoční profesionáli? Tajne túžiš po tom mať svoj vlastný hokejový tým a viesť ho od víťazstva k víťazstvu? Potom si ten správny kandidát na to stač sa Niekým ako hokej manager so všetkým, čo k tomu patrí! S vlastným týmom bojujúcim vo svojej lige, či národným týmom hájacim svoju česť na majstrovstvách sveta proti ostatným.

Zaži pravú atmosféru hokeja, nervy, ktoré sprevádzajú manažérov týmu, či jeho trénerov pred zápasmi a po nich. Navrhni si víťaznú taktiku zo skúsených hráčov, alebo vyskladaj tým z hokejistami, ktorí čerstvo postúpili z juniorských kategórii a nauč ich všetkému potrebnému už od mladosti. Online hra hokej ti otvorí dvere do zákulisia tvojho obľúbeného športu a prevedie ťa všetkým, čo stojí na pozadí úspešného hokejového týmu a to všetko pod tvojou vlastnou kontrolou. Buď managerom svojho vlastného týmu, alebo sa pokús stať v hlasovaní spoluhráčov trénerom národného výberu. Nehraj proti vopred naprogramovanému stroju, ale proti ďalším hráčom nie len zo Slovenska, ale celého sveta!

Najzaujímavejšia a najdynamickejšia online hra ťa naučí, ako si vychovať nových športovcov, či využiť skúsenosti tých starších a to všetko proti týmom reálnych hráčov z celého sveta. Nebásni o tom, ako je možné viesť hokejový tým lepšie, ale rovno sa ukáž, ako to pôjde práve tebe!

Comments are closed

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat