Nejoblíbenější web games, které si rozhodně zaslouží vaši pozornost

Často trávíte čas hraním her na webu? Zajímáte se o ty nejnovější trháky z internetového světa, které je možno si zahrát zdarma a bez zdržující instalace? Potom pro vás máme celou spoustu tipů! Uvedené hry online se mohou stát efektivní výplní vašeho volného času a mohou tak zároveň doplnit váš herní repertoár. Máme něco pro milovníky strategií i ty, kteří dávájí přednost akci nebo taktickému sektoru. Pohodlně se usaďte na židli a čerpejte herní inspirace na následujících řádcích.

Jedna z nejlepších akčních her nese název Merc Elite. Hlavní náplní této bezplatné online hry je likvidace nebezpečných nepřátel a získání spolehlivých spojenců. Zvolit si v této hře můžete jednu z pěti hratelných tříd, které se vyznačují zajímavými dovednostmi. Zvolíte si třídu juggernaut, která svádí dokonalé boje na blízko, nebo si třeba podlehnete třídě assault, která disponuje těmi nejmodernějšími zbraněmi? Úspěchu mohou dosáhnout jen ti, kteří zkombinují taktické dovednosti spolu s věrným týmovým duchem a dobrým načasováním.

V případě, že dáváte přednos spíš strategiím, sázkou na jistotu je hra Damoria, v rámci které začínáte s miniaturním královstvíčkem, které se pod vaší nadvládou může změnit v obří říši, jenž nebude mít žádnou konkurenci. Tahle gameska patří mezi online strategické hry, u kterých jsou nadmíru důležité vaše dovednosti a schopnosti. Přivedete své království do zlatého věku nebo jej necháte zdecimovat okolními vládci toužími po ještě větší moci? Osud říše i svých poddaných máte pouze ve své moci. Jak s ním tedy naložíte?

Všechny tyto hry si můžete zahrát naprosto zdarma a bez zdlouhavé instalace. Zaregistrovat se můžete online během několika minut. Potom vám už nic nebrání v této online zábavě, která vás nenechá odejít od pc.

Comments are closed

„Nikdy jsem nedopustil, aby škola stála v cestě mému vzdělání.“ Mark Twain