Counter strike servery

Vítejte na českém portálu C-Strike.cz, který se věnuje hře Counter Strike 1.6.

Fungujeme od poloviny ledna 2011 a nyní máme mnoho serverů a stálých hráčů. Každý milovník této hry si tu přijde na své – nabízíme mnoho Counter Strike servery s různými módy od klasického Publicu, Aimu a DM, přes Furien, HideNSeek nebo Jump, až po Jailbreak, Knife nebo Deathrun, Counter-Strike 1.6 návody pro lepší hratelnost hry a přiučení se něčeho nového nebo Fórum, kde můžete řešit své problémy nebo se podělit s hráči o své názory ohledně hry Counter-Strike.

Na webu také naleznete spousta Counter Strike download, které pomohou vylepšit vaši hru o různé modely, vychytávky nebo configy profesionálních hráčů.

Counter-Strike (také známo jako Half-Life: Counter-Strike, Counter-Strike 1.6, nebo jednoduše CS) je taktická střílecí hra z pohledu první osoby vyvinutá od Valve Corporation, která vznikla z modifikace Half-Life členy Minh “Gooseman” Le a Jess “Cliffe” Cliffe. Tato hra byla rozšířena do několika sérií od svého původního vydání, které současně zahrnují Counter-Strike: Condition Zero, Counter-Strike: Source, Counter-Strike: Anthology a Counter-Strike na Xbox. Counter-Strike obsahuje tým Counter-Terroristů proti týmu Terroristů v sérii několika kol. Každé kolo vyhrává ten tým, který splní cíl bojového úkolu nebo zlikviduje nepřátelskou armádu.

Tato hra je momentálně nejvíce hranou modifikací Half-Life na základě hráčů podle GameSpy.

Každé kolo začíná se současným spawnutím (narozením) dvou týmů.

Hráč si vybere 1 z 8 modelů hráčů, za kterého bude hrát (4 na každé straně – 4 modely T a 4 modely CT, v Counter-Strike: Condition Zero jsou ještě přidány 2 extra modely na každou stranu, celkem tedy 10 modelů). Hráčům je zpravidla dáno několik vteřin před začátkem kola (známo jako “freeze time” – “čas zmrazení”), aby se připravili a nakoupili vybavení. Během “času zmrazení” nemohou střílet ani se hýbat. Později se mohou do nákupní oblasti na spawnu mapy vrátit, ale záleží na nastavení serveru, kolik vteřin po startu kola se smí nakupovat. Jakmile skonči kolo, hráčům, kteří přežili, se zachová jejich výbava, naopak hráči, kteří umřeli, se v dalším kole narodí pouze s pistolí a pokud chtějí výbavu, kterou měli minulé kolo, musí si ji koupit.

Normální peněžní bonusy jsou uděleny za vyhrání kola, zabití soupeře, být první, jenž zachrání rukojmí, položí bombu (T), zneškodní bombu (CT).

Tabulka se skórem zobrazuje kromě skóre týmu navíc i statistiky pro každého hráče: jméno, zabití. úmrtí a ping (v milisekundách). Tabulka také ukazuje, zda je hráč živý, nese bombu (na de_ mapách), je VIP (na záchranných mapách), nebo je mrtvý.

Mrtví hráči se stanou “spectatory” (diváky) po zbytek kola, nemohou si změnit jméno do té doby, než se znovu spawnou (narodí), nemohou chatovat s živými hráči a hlasový chat mohou pouze přijímat od živých hráčů, ale nemohou jim odpovědět. Obvykle jsou diváci schopni sledovat zbytek kola z několika pohledů, ale některé servery tuto možnost zablokují, aby předešli mrtvým hráčům předávat informace o živých hráčích svým spoluhráčům přes jiný druh média (TeamSpeak nebo Ventrilo). Tato forma cheatingu je známa jako “ghosting”.

Comments are closed

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat