Potvrďte si svoje jazykové schopnosti certifikátom

Ak odvládate anglický jazyk na základnej úrovni a myslíte si, že na to, aby ste získali z neho certifikát, tak ho potrebujete ovládať aspoň na minimálne pokročilej úrovni, tak sa mýlite.

Najzákladnejším anglickým jazykovým certifikátom je Key English Test (KET). Síce tento certifikát Vám nepomôže pri pracovnom pohovore, ani pri vynechaní príjmacích skúšok na vysokú školu, ale skôr poslúži ako motivácia pre deti a dospelých.  Prvými náročnejším certifikátmi sú FCE – First Certificate in English a CAE – Certifikate in Advanced English.

Na úspešné vykonanie tíchto certifikátov je nutné ovládať anglický jazyk minimálne na úrovni mierne pokročilý. Avšak vďaka týmto certifikátom nemusíte vykonávať napríklad maturitnú skúšku z anglického jazyka a neskôr Vám môže pomôcť aj pri získaní novej pracovnej pozície. Vykonanie všetkých tíchto certifikátov Vám ponúka jazyková škola IH Bratislava. Ak si netrúfate podstúpiť skúšky na tieto certifikáty, využite ponuku na angličtina kurzy Bratislava alebo angličtina pre deti  a zlepšite svoje jazykové schopnosti.

Comments are closed

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat