Najväčší spotrebiteľský Ultra HD televízor na svete je teraz k dispozícii aj na Slovensku!

Bratislava, 19. marca 2013 – Svetová novinka od spoločnosti LG sa teraz predstavuje v Slovenskej a Českej republike! Najväčší televízor na svete LG Ultra HD TV s unikátnou 84-palcovou obrazovkou a rozlíšením 8 miliónov bodov ponúka neuveriteľne živý obraz v doteraz nevídaných detailoch. Kvalitu spracovania modelu 84LM960V ocenila aj medzinárodná porota na veľtrhu elektroniky v Las Vegas, kde televízor získal ocenenie “Best Innnovations” v kategórii Video Display. Získané ocenenie je potvrdením unikátnosti produktu, ktorý vďaka skvelému technologickému spracovaniu oslnil medzinárodnú porotu a zaradil sa medzi špičku na trhu.

“Inovácie sú jedným z kľúčových segmentov, do ktorých spoločnosť LG investuje. Chceme našim zákazníkom ponúknuť nielen najlepšiu kvalitu a dizajn, ale aj istý pocit výnimočnosti. Medzinárodné ocenenie LG Ultra HD televízora je pre nás dôkazom, že ideme správnym smerom, “ hovorí Martin Malý, tlačový hovorca LG Electronics CZ.

Mimoriadny vizuálny zážitok, ako v prípade klasického kina, prináša 84-palcový LG Ultra HD TV tiež vďaka pasívnej 3D technológii LG CINEMA 3D. To znamená, že na rozdiel od klasických 3D televízorov nevyžaduje technológia LG CINEMA 3D ťažké a objemné okuliare, čo významne zvyšuje divácky komfort. Čo najreálnejší 3D obraz zaisťuje funkcia 3D Depth Control, ktorá dotvára virtuálnu vzdialenosť medzi zobrazovanými objektami. O plnosť a dokonalú plasticitu zvuku sa dokonale postará funkcia 3D Sound Zooming. Tá najprv analyzuje pohyb a vzdialenosť objektov na obrazovke, a potom prispôsobí intenzitu nimi tvoreného zvuku. Zvukový zážitok dotvára 2.2 zvukový systém, ktorý sa skladá z dvoch 10W reproduktorov a dvoch 15W basových reproduktorov.

Slovenských a českých spotrebiteľov poteší aj špeciálna funkcia Resolution Upscaler Plus, vďaka ktorej si môžu užívať aj menej kvalitný obsah vo veľkých detailoch. Pre skutočných fanúšikov hier je potom určená funkcia Dual Play, posúvajúci co-op herný režim na úplne novú úroveň. Vďaka nej môžu hráči sedieť vedľa seba a sledovať rovnakú obrazovku, ale vďaka špeciálnym okuliarom pritom pozorovať iný obraz.

Odporúčaná maloobchodná cena je 19 500€.

Comments are closed