LG práčky získali vďaka kvalite certifikát na 4 400 pracích cyklov, čo zodpovedá 20-ročnej životnosti

Bratislava, 18. marca 2013 – LG motory Direct Drive využívajúce revolučnú techniku ​​prania 6 Motion (6 pohybov) získali certifikáciu na 4 400 pracích cyklov, čo zodpovedá 20-ročnej životnosti. Kvalitu motorov práčok LG otestoval nezávislý medzinárodný testovací inštitút VDE v Nemecku. Získané ocenenie je potvrdením, že investícia do práčky LG je dlhodobá a oplatí sa.

Každý zákazník si vždy starostlivo premyslí investície do nových domácich spotrebičov. Niet divu, hlavne v súčasnej dobe, keď sú rodinné rozpočty stále tenšie. Od nových spotrebičov každý očakáva nielen kvalitu, ale aj záruku s dlhodobou životnosťou. Našťastie sa výrobcovia domácich spotrebičov požiadavkám spotrebiteľov rýchlo prispôsobili. Spoločnosť LG teraz získala certifikát na 4 400 pracích cyklov, čo zodpovedá 20-ročnej životnosti motorov práčok LG Direct Drive.

“Viac ako 60% slovenských spotrebiteľov má doma práčku staršiu ako 5 rokov a uvažuje o kúpe novej. Títo zákazníci však hľadajú produkty, ktoré pre nich budú mať skutočne trvalú hodnotu. Prehlásenie od medzinárodného testovacieho inštitútu VDE potvrdilo, že investícia do LG práčok je efektívna “, uvádza Martin Malý, tlačový hovorca LG.

Patentovaný a jedinečný motor LG Direct Drive je súčasťou bubna práčky a jeho pohyb je presne riadený mikroprocesorom. Vďaka tomu využívajú práčky LG úplne inovatívne spôsoby prania, ktoré sú úspornejšie, tichšie, efektívnejšie a šetrnejšie k bielizni, než u konkurenčných práčok rovnakej kategórie. Rozdiel v efektívnosti prania vidia aj spotrebitelia, ktorí práčky LG dlhodobo hodnotia ako vysoko kvalitné. Napríklad v roku 2011 zvolilo Občianske združenie spotrebiteľov práčku LG F1480QDS ako najlepšiu práčku.

Comments are closed