Výběr cyklistické přilby

Každý cyklista jistě ví, že přilba na kolo je nejdůležitější součástí výbavy na kolo. Je jaro, začíná nová sezóna a je třeba zkontrolovat, jestli je vaše cyklistická přilba v pořádku a připravena chránit vaši hlavu i toto léto. Pokud je byť jen trochu naprasklá, měli byste ji ihned vyměnit za novou. Pokud jezdíte na kola i s dětmi, je možné, že vyrostly a jejich loňská přilba na kolo jim už bude malá.
Není dobré na kvalitě cyklistické přilby šetřit, je to totiž právě cyklistická helma, která v případě pádu stojí mezi pouhými odřeninami a vážným zraněním hlavy. Nepodceňujte proto její výběr a nesnažte se zbytečně ušetřit. Dnes je na trhu mnoho různých přileb na kolo, které vás spolehlivě ochrání před následky pádu. Pokud je vaší výmluvou, že se vám v přilbě zapařuje hlava, věřte, že toto dnes už dávno neplatí. Dnes jsou v nabídce přilby dostatečně perforované a přitom stále pevné a bezpečné, takže téměř ucítíte „vítr ve vlasech“ a přitom se budete chránit před vážným zraněním. Na tuto výmluvu tedy zapomeňte. Nemusíte se bát ani toho, že by byla přilba příliš těžká. Dnes jsou přilby vyrobeny z velmi lehkých materiálů, což jistě ocení především děti a ženy.
Jestli potřebujete poradit ohledně značky, jasnou jedničkou jsou pro nás cyklistické přilby Giro , které splňují nejen velmi vysoké nároky na kvalitu, ale také na pohodlí a design. Jsou dostatečně odvětrané, lehké a seženete je v mnoha různých barvách. I systém zapínání mají velmi pohodlný, uvidíte, že nakonec téměř nebudete vědět, že přilbu na hlavě máte. Další výbornou značkou jsou přilby na kolo značky Bell, které svou kvalitou také velmi vynikají.
Pro děti samozřejmě vyberte přilbu s veselými obrázky, aby je její nošení bavilo. Nemusíte mít žádné obavy, i veselá přilba naprosto splňuje všechny kvalitativní požadavky, které na cyklistickou přilbu máte.

Comments are closed

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat