Sportovní modely Rollerblade Tempest

In-line bruslení se stává populárnějším a populárnějším a výrobci bruslí se předhání ve vývoji nových technologií a vylepšení. Patrně neprogresivnějším výrobcem specializujícím se na produkci kolečkových bruslí je společnost Rollerblade založená Scottem Olsonem a Brennanem Olsonem. Olsonovi v poslední době válcují ostatní výrobce, především fitness modely Crossfire, dámskými fitness modely Activa, dětskými Spitfire s nastavitelnou velikostí a také sportovně laděné modely Tempest, o kterých bychom vás rádi touto cestou informovali.

Kolečkové brusle Rollerblade Tempest jsou určeny náročným a zkušeným bruslařům, kteří vyznávají rychlou a svižnou jízdu při zachování komfortu. Všechny modely této řady mají společnou botičku Presicion 5 Star Fit v odlišných sportovně laděných designech. Botička Precision 5 Star Fit je vyrobena z velice lehkých materiálů orientovaných především na výkon. Pro snadnější nazouvání a vyzouvání je botička opatřena Lycrou. Antibakteriální materiál, z kterého je botička vyrobena, zaručuje dlouhou životnost a stálý komfort.

Fitness model Rollerblade Tempest 90 je určen fitness jezdcům, kteří ocení sportovní charakter brusle, stejně jako snadnou ovladatelnost a stabilitu. Brusle jsou posazeny na lehký hliníkový rám a o chod se starají přesná ložiska SG9 a 90mm kolečka, která jsou pro snadnější manévrovatelnou posazeny blízko u sebe.

Sportovnější model Rollerblade Tempest 100 je určen na dlouhé maratóny. Brusle jsou posazeny na odolném rámu z kvalitní slitiny, ložiscích SG9 a na kombinaci 100mm a 90mm koleček. Botička s paměťovou pěnou a anatomickými výztužemi poskytují komfort při dlouhých cestách.

Nejsportovnějším modelem, možno říct až se závodním charakterem, je model Rollerblade Tempest 110. Botička disponuje technologií Barefoot, která umožňuje bruslit na boso, což zlepšuje přenos síly a ovladatelnost, stejně jako ventilaci. Asymetrické šněrování botičky zajišťuje preciznější a plynulejší jízdu. Pata brusle je vyztužena karbonem, neboť pevnější pata minimalizuje kroucení boty a tím ztráty energie. Oproti dvěma předchozím modelům je tento postaven na rámu se závodními osičkami s ložisky HTO PRO. Kombinace 110mm a 100mm koleček je v poměru 3:1.

Comments are closed

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat