Rychlá jízda na speed bruslích

Pokud jste zkušeným in-line bruslařem a vyžíváte se v rychlé jízdě, jsou pro vás skvělou volbou speed brusle, které jsou přizpůsobeny právě pro co nejrychlejší jízdu. Ať už budete trhat rychlostní rekordy sami pro sebe, mezi svými kamarády, nebo na závodech, oceníte profesionální závodní brusle.
Speed brusle se od běžných fitness bruslí celkem liší. Na první pohled především výškou botičky. Oproti fitness bruslím je botička speed bruslí nižší, sahá jen ke kotníku. Většinou jsou vyrobené z karbonu a jsou ultralehké. Díky tomu se hodí i na dlouhé tratě, jsou pohodlné a není problém v nich vydržet dlouhou dobu. Rychlost bruslím zajišťuje dlouhý rám a čtyři velká kolečka o průměru kolem 100 mm.
Pokud si v nabídce nevyberete brusle, které by vám maximálně vyhovovali, můžete si na e-shopu Bruslarna.cz sestavit brusle přesně podle vašich představ, k dispozici jsou závodní botičky Rollerblade a Luigino, rámy vyrobené většinou z hliníků, která kombinuje vysokou odolnost a lehkostí materiálu.
Co se koleček týče, máte obrovskou možnost výběru. Vybírat můžete z různých velikostí, ale také materiálu, podle toho, na jakou přesně jízdu budou určeny či podle povrchu na kterém pojedete. Existují kolečka speciálně uzpůsobená třeba pro maratony, pro jízdu na asfaltech nebo na dráze.
Díky kombinaci koleček, které se budou nejvíce hodit pro vaše účely, botičky, která vám bude dobře sedět na vaší noze, a lehkého rámu, dosáhnete nejlepších výsledků, protože budete mít závodní kolečkové brusle sestavené přesně pro vaše účely.
Pokud s rychlou jízdou teprve začínáte a máte pocit, že nízké kotníčkové brusle by pro vás nebyly dostatečně stabilní, vyrábějí se i rychlostní brusle s klasickou botičkou do poloviny lýtka s pevným skeletem, který vaši nohu bezpečně udrží ve správné pozici.

Comments are closed

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat