Olympiáda v Londýně 2012

Máte rádi sport a rádi ho i sledujete? Víte o tom, že se letos konají olympijské hry a to přímo v kolébce fotbalu Londýně?

Olympiáda se koná od 27. července do 12. srpna tohoto roku, kde se sejde velké množství sportovců z  144 zemí světa.

Proč ale tentokrát v Londýně? Je to potřetí, kdy se zde bude konat takováto akce, neboť se tak stalo vítězem hlasování o pořádání z roku 2005 při zasedání Mezinárodního olympského výboru v Singapuru.

Na hrách můžete shlédnout 26 sportů, rozdělených do 39 disciplín. Letos bohužel už nebudou moct soupeřit o medaile v softballu a baseballu. Celkem bude rozdáno 302 sad medailí, proto neváhejte a navštivte olympijské hry.

Sportoviště v Londýně jsou vybavena tou nejmodernější technikou, vznikla kombinací zrekonstruovaných a nově vybudovaných center, které budou sloužit sportovním klubům či jednotlivcům i po skončení olympijských her.

Sportoviště jsou rozmístěna ve třech zónách, hlavní je Olympic zone poblíž Stratfordu, vedle toho je tu ještě River zone a Central zone. V areálech můžete najít známý Olympský park Královny Alžběty nebo Olympijský stadión.

Pro více informací navštivte web olympijskehry2012.cz, kde jsou olympijské hry každý de v drobnohledu a máte všechny informace po ruce.

Comments are closed

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat