Nové trendy v cyklo tretrách

Pokud jste vášnivými cyklisty, jistě je v popředí Vašeho zájmu, aby jízda na kole byla co nejefektivnější. Cyklo tretry jsou řešením, které Vás v cyklistice posune značný kus dopředu. Tretry na kolo umožňují přenos maximální síly na pedály a tím značně zrychlí jízdu. Jsou vhodné jak pro rekreační, tak i závodní cyklisty a spokojenost sportovců zaručí také výběr z pánské či dámské kolekce.
Jestliže jste milovníky přírody a výlety na kole směřujete do náročnějších terénů, pořiďte si horské tretry. Ty vynikají výbornou stabilitou a nízkou hmotností. Značně Vám usnadní jízdu, jelikož zajistí přenos potřebné síly na pedály i ve značně ztížených podmínkách. Poněvadž anatomie pánských a dámských nohou není zcela stejná, najdete v nabídce i dámské terénní cyklistické tretry, které se vyznačují především tím, že jsou užší a tudíž lépe padnou právě na dámská chodidla. Pokud ovšem na kole jezdíte zejména po silnicích je pro Vás vhodný druhý typ cyklistických treter, a sice silniční tretry. Tyto tretry poskytují komfort v podobě malé hmotnosti a velké pevnosti. Pokud nejezdíte na kole jen venku, ale trénujete i v podobě navštěvování spinningu, budou se Vám jistě hodit silniční tretry, které jsou vhodné i na spinning. A stejně jako u horských treter, i silniční jsou vyráběny speciálně v ženském provedení.
Pohodlí a maximální výkony rekreačních i závodních cyklistů zajistí nejen tretry na kolo, ale také kvalitní cyklo oblečení, jako jsou například cyklodresy a cyklokraťasy. Obojí najdete v naší nabídce v pánském i dámském provedení. Nezbytností každé cyklistické výbavy je cyklistická přilba, která je z bezpečnostních důvodů naprosto nepostradatelná. Široký výběr z dětských, pánských i dámských přileb také najdete v našem sortimentu.

Comments are closed