Kurzy snowkitingu

 

Snowkiting patří dnes k nejprogresivnějším sportům a jeho využití každoročně narůstá. Jak by také ne, když je za vhodných podmínek možné potkávat snowkitery letící s lehkostí a na větrný pohon zasněženými pláněmi…

Pokud by jste si chtěli snowkiting také vyzkoušet, tak jednoznačně nejlepší, nejrychlejší a nejbezpečnější cestou je absolvování  kurzu snowkitingu.   Ale zdaleka ne všechny školy, které se nabízejí na internetu, jsou připravené Vám poskytnout očekávané vědomosti a zkušenosti. Doporučuje Vám proto věnovat trochu času výběru školy – investovaný čas se Vám bohatě vrátí, pokud dokážete zvolit tu pravou školu! Při výběru je dobré se zaměřit na zkušenosti školy (jak dlouho kurzy provozují), na metodiku, která je při výuce používána (garance zastřešující instituce), reference, vybavení a zázemí školy.  Doporučujeme vyhýbat se „anonymním“ webovým nabídkám bez adresy, zázemí a možnosti osobního kontaktu.  Tyto požadavky zcela splňuje například škola Pegas, která se zabývá kurzy snowkitingu již od roku 2002 a je tedy nejdéle fungující školou u nás. Tyto dlouhodobé zkušenosti jsou připraveni Vám předávat profesionální instruktoři, kteří Vás do tajů snowkitingu zasvětí rychle a bezpečně.  Budete mít k dispozici špičkové vybavení odpovídající podmínkám a Vašim znalostem, dostane se Vám individuálního přístupu a navíc garantují, že v případě zcela nevhodných podmínek Vám bude poskytnut náhradní termín na celý kurz, případně na jeho dokončení.

Můžete vybírat kurzy v různé délce a intenzitě přesně tak, jak Vám to vyhovuje, pro větší skupiny je možné dohodnout zcela individuální přístup. Cílem jednodenního kurzu je především osvojení ovládání kita a bezpečnostních prvků, jako nadstavba je možné za vhodných podmínek vyzkoušet i základy jízdy. Dvoudenní víkendové kurzy už jsou zaměřené také na jízdu samotnou – cílem je naučit zájemce o snowkiting rozjezdy, křižování kolmo na vítr a případně i poslední fázi, jízdu – stoupání proti větru.

Kurz snowkitingu můžete také zakoupit jako skvělý vánoční dárek.  Zalaminovaný dárkový certifikát může být vystaven přímo na jméno obdarovaného a jeho platnost jeden rok. Díky těmto certifikátům máte možnost darovat nevšední, pro mnohé celoživotní zážitek.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Comments are closed

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat