Výbava na hokej pre deti

Ľadový hokej v nás vyvoláva také silné emócie. Krik, tajený dychu, plač, smiech, úsmev radosti. Všetko to nám dáva šport, a hokej je to šport Titanov. Krvavý, ťažký boj. Na klzisku sa odohráva důlečitá hra, ľad, vzduch, tibuny sú presiaknuté vôňou potu a krvi. Tá napätá atmosféra, množstvo adrenalínu, vzrušenie fanúšikovia na tribúnach, pred televízorom alebo počítačom … to všetko je ms v hokeji 2011 a dá sa predpokladať, že tomu tak bude aj ďalšie roky. Možno práve to inšpirovali aj Vaše deti k tomu, aby sa hokeji začali venovať. Aká by ale mala byť ich výbava pre hokej?

Základné pomôcky každého hokejistu sú samozrejme kvalitné hokejové korčule, na hlavu samozrejme prilba so zodpovedajúcou ochranou očí, chrániče holení, ktoré sú väčšinou súčasťou chrániče kolena, hokejové rukavice, hokejové nohavice a samozrejme hokejka obľúbenej značky. Oveľa zložitejšie to majú pri obliekaní brankári, ktorí na seba musia navliecť ďaleko viac chráničov a pri svojom pohybe mimo ľadovú plochu potom skôr pripomínajú medveďa ako hokejistu.

V každom prípade je nutné počítať s tým, že výbava pre dieťa na hokej nie je nijako lacná, a rozhodne sa na nej nedá šetriť. Vždy je lepšie kupovať nové veci, ktoré sa vytvarujú priamo na postave dieťaťa (najmä sa jedná o korčule). Zabránite tak totiž oderom a otlakom, ktoré by obnosené vybavenie mohlo spôsobiť.

Comments are closed

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat