Vylepšite svoje podnikanie certifikátom

Ak sa rozhliadnete okolo seba uvidíte vo svete podnikania desiatky, ak nie rovno stovky, rôznych podnikateľských jednotiek. Ak chcete medzi nimi vyniknúť a dokázať zákazníkom, že vy ste tou správnou voľbou, siahnite po certifikáte; iba tak najlepšie preukážete svoje kvality.

Certifikát od akreditovanej spoločnosti

Hneď na začiatok treba podotknúť, že na udelenie certifikátu pre svoje podnikanie treba hľadať len akreditovanú spoločnosť, inak váš certifikát nebude platný a vy vyhodíte svoj čas spolu s peniazmi „do koša“. Jednou z mála oprávnených spoločností je napríklad aj spoločnosť Astraia.sk so sídlom v Nitre. Audítori sa vyznačujú odbornosťou, nezaujatosťou a bohatými skúsenosťami z viacerých oblastí.

Vzhľadom na to, že je Astraia medzinárodnou spoločnosťou máte istotu, že vydaný certifikát bude platný aj za hranicami našej krajiny; v prípade záujmu je vám k dispozícii certifikácia astraia.sk.

Jednoduchý proces certifikácie

Proces certifikácie prebieha v podstate jednoducho, možno dokonca jednoduchšie než si spočiatku predstavujete. Prebehne tzv. systémová certifikácia – vaša firma bude porovnávaná so stanovenými štandardmi aby sa zistilo, či práve vy spĺňate požadované kritériá. Ak uchádzač spĺňa všetky požiadavky pristúpi sa k rozhodnutiu o vydaní certifikátu.

Práve tento doklad potom kedykoľvek dokáže, že máte zavedený a udržiavaný systém napríklad v oblasti manažérstva, a to aj podľa medzinárodných štandardov (pokiaľ daná spoločnosť poskytuje medzinárodne platné certifikáty).

Zvučnejšie meno

Pokiaľ chcete svoj biznis vylepšiť, vyveste si na stenu hodnotenia, poďakovania a certifikáty. O prvom dojme na zákazníka vám toho netreba vysvetľovať veľa – aj na vás predsa lepšie zapôsobí firma s rozličnými osvedčeniami než priemerná akých je na trhu viac než dosť.

Jedna z ciest vylepšenia podnikania a zlepšenia svojej pozície na trhu tak jednoznačne vedie cez certifikáty.

Comments are closed