Stavte na kvalitu realitnej kancelárie

Chystáte sa predať dom či prenajať byt, no nemáte dostatok času na to, aby ste sa tomu naplno venovali? Ste časovo vyťažený a predstava, že máte obehať všetky realitné kancelárie vám spôsobuje nevoľnosť. Nechajte svoje starosti na iných. Využite služby vybraných realitných kancelárií, ktoré všetko vybavia za vás. Vďaka exkluzívnej zmluve, s danou realitnou kanceláriou získate dostatok času pre seba a ušetríte nemalé peniaze, ktoré by ste inak minuli pri inzerovaní vo viacerých realitných kanceláriách.

Výhodou podpísania exkluzívnej zmluvy s jednou realitnou agentúrou je odstránenie všetkých starostí, ktoré sú spojené s predajom Vášho majetku. Pracovník kancelárie za vás inzeruje vašu nehnuteľnosť, nájde záujemcov, zrealizuje celú transakciu a podobne. Kvalitná prezentácia na realitnom trhu zabezpečí rýchli a úspešný predaj. Budete odbremenení od vyhotovenia potrebnej foto dokumentácie, opisu nehnuteľnosti a zaistenia potrebných dokladov a listín. Pracovník realitnej kancelárie za vás vybaví záujemcov o prehliadku nehnuteľnosti a ktorý ich často vyzdvihne a odvezie vlastným autom, inzeruje nehnuteľnosť na internete, ako aj v tlačených médiách a podobne.

Načo strácať čas vkladaním vašej nehnuteľnosti do rúk viacerým realitným kanceláriám? Využite možnosť exkluzívnej zmluvy v jednej realitnej kancelárii, ktorá pre vás zabezpečí kvalitnú reklamu a sprostredkovanie predaja vášho domu či pozemku.

Comments are closed

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat