Nové ochranné a funkční nátěry střech

Zkrášlující a ochranné nátěry střech

Vaše stará střecha má oprýskaný starý nátěr a nebo je nutné ji ošetřit nátěrem novým? Funkční nátěry střech výrazně prodlužují jejich životnost. Natěrači Ekomplex provádí profesionální nátěry střech, krovů, ostatních klempířských prvků a to odpovídajícími nátěrovými hmotami, v několika vrstvách. Zkušení natěrači Ekomplex vám také pomohou, když je vaše střešní krytina napadena lišejníky, mechy a nebo rzí.

Natěrači provádějící nátěry střech

Natěrači Ekomplex mají s nátěry střech mnohaleté zkušenosti a vyznají se ve speciálních nátěrech, v jejich aplikaci na různé povrchy a konstrukce. Natěrači Ekomplex provádí nátěry střech dřevěných, plechových, eternitových i s taškami keramickými a betonovými. Ke natěračským službám těchto řemeslníků také patří nátěry svodů a okapů, nátěry krovů, klempířských prvků a hromosvodů.

Spolehliví natěrači Ekomplex

Pokud hledáte prověřené natěrače kdekoli v regionu Čech a Moravy, důvěřujte zkušeným řemeslníkům z cechu Ekomplex. Natěrači Ekomplex vyberou tu nejvhodnější nátěrovou hmotu a provedou její rychlou a profesionální aplikaci. Pečlivě si připraví natíraný povrch a na poškozených místech, kde by mohlo docházet k zatékání, vám aplikují speciální nátěr – hydroizolační. Poté následuje nátěr základní a nějž se nanáší několik vrstev nátěru krycího.

Kvalitní natěračské práce

Natěrači Ekomplex nabízí a provádí kvalitní natěračské práce s maximálním ohledem na omezení provozu objektu včetně oblíbené služby natírání na klíč (komplexní natěračské práce s přípravou a úklidem). Pro poptávky na nátěry střech a další natěračské práce přednostně využívejte jednoduchý formulář na webu: www.nateraci-maliri.cz. Poskytnete takto natěračům všechny potřebné informace ke zpracování vaší objednávky. Proškolení natěrači vám zaručí perfektní výsledek a kvalitní řemeslnou práci.

Comments are closed

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat