Malování restaurací s profesionálními malíři

Malování restaurací

Každá restaurace, pokud si chce uchovat svou klientelu, musí něčím zaujmout. Samozřejmostí je příjemná obsluha, skvělá kuchyně, vychlazené nápoje, dobré pivo… Ale dalším důležitým prvkem je čistý a příjemný interiér. Restaurace musí působit příjemně a útulně a čisté stěny tomu napomáhají. Proto je čas od času nutné restauraci nově vymalovat. Malování restaurací lze zvládnout svépomocí nebo si můžete pozvat malíře, kteří za vás odvedou veškerou práci.

Protipožární, antinikotinové či hydroizolační nátěry s pomocí odborníků

Malování restaurací je fyzicky náročná práce a proto ji většinou odvádí profesionálové. Malíři mají bohaté zkušenosti a pomohou vám s výběrem barvy, s jejími užitnými vlastnostmi, vhodnými pro vaši restauraci. Malíři vám mohou poradit další speciální nátěry, které ochrání váš majetek, jakými jsou například: protipožární nátěry, antinikotinové nátěry, nátěry proti plísním, hydroizolační nátěry atp.

  • Protipožární nátěry – ochrání nejen váš majetek, ale také životy. Tyto nátěry prodlužují dobu odolnosti vůči plamenům. Zbývá tak více času na evakuaci a hašení, než se oheň rozšíří do nekontrolovatelného stavu.
  • Antinikotinové nátěry – zabraňují vsáknutí nikotinu do stěn a stropů, proto není nutné pokaždé škrábat omítky a dávat nové. Při opětovném malování se na nové malbě neobjevují žluté skvrny.
  • Hydroizolační nátěry – poslouží hlavně tam, kde je restaurace v suterénu nebo ve sklepních prostorech. Hydroizolační nátěry zabraňují  vsakování vody do stěn.
  • Nátěry proti plísním – speciální nátěry, které zabraňují tvoření a šíření plísní.

Proč restauraci svěřit zkušenému malíři

Malování restaurací je složitější než malovat v domácím prostředí. Je zde spousta detailů, které všímavé oči zákazníků nepřehlédnou. Výmalba by měla být hladká, čistá a hlavně se musí hodit k prostředí. Malíři vám pomohou s výběrem vhodné barvy, jejích vlastností i barevný odstín. Pomohou zvolit barevné tóny, dekorativní malbu, tapety a nebo jiné malířské techniky. Pokud si budete objednávat služby v malířství, nezapomeňte sepsat podrobnou smlouvu o provedení všech malířských prací a ceně.

Ve smlouvě by mělo být uvedeno:

  • doba provedení práce
  • obsah odvedené práce (škrábání a nahazování omítky, malování, zakrytí věcí, závěreční úklid, kolaudace…)
  • celková cena za odvedenou práci
  • reklamační řád
  • místo prováděného úkonu
  • případně sankce za nedodržení termínu

Restaurace musí mít příjemnou atmosféru, díky které se budou zákazníci opět vracet a doporučovat rodině a přátelům. K takové atmosféře napomáhá i čistý interiér restaurace. Pokud jste doteď jen o malování restaurace uvažovali, určitě to nechte provést zručnými malíři, kteří vám odborně poradí a svou práci odvedou kvalitně.

Comments are closed

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat