www.69shop.sk – Online sexshop so sexi cenami

Už ste boli niekedy pozrieť v kamennom sexhope? Ak pominieme istú stiesnenosť, ktorá väčšinu ľudí pochytí, jedna z otázok, ktorú nám naši zákazníci často kladú je: “Prečo to tam majú tak strašne drahé?” Odpoveď je jednoduchá: “Aby ste to nakúpili v našom sexshope.”

Ale, teraz Vážne. V kamennom sexshope sú náklady na priestory, zamestnanca, atď… Klasický online sexshop väčšinou funguje na objednávky. V našom prípade ich realizujeme 2x týždenne . Samozrejme máme erotický tovar skladom, ktorý vieme doručiť už do 24 hod. Prakticky ani nie je možné držať skladom takmer 6000 erotických pomôcok, nakoľko tovar v sexhope nie sú rožky a ani sa v takom množstve nepredáva – “možno až na pár vínimiek”.

V našom sexshope nájdete komplexnú ponuku erotického tovaru ako afrodiziaka, erotickú spodnú bielizeň pre mužov aj ženy, SM vybavenie /putú, bičíky, latex, bondage/, ale samozrejme aj klasické vibrátory, nafukovacie panny…

Dôležité o Sexshope – 69shop.sk?

-Ku každej objednávke darčeky Zadarmo + prémiové darčeky pri nákupe: nad 40,00 Eur 83 Eur a 118.00 Eur-N

– Na každý ďalší nákup 10% zľava

– Dopravné iba 1,5 eur, pri nákupe nad 30 Eur, doprava ZADARMO

– Všetko posielame 1. Triedou, samozrejme Diskrétne, ponúkame aj dopravu kuriérom DPD

Veríme, že ak u nás nakúpite, ostanete naši verní zákazníci. Team sexshopu 69shop.sk Vás rád privíta na našich stránkach.

Comments are closed

„Vhodnou základnou pro manželství je oboustranné nepochopení.“ Oscar Wilde