Světelná reklama a její využití

Světelná reklama je efektivní formou propagace, která nachází své využití zejména u obchodních center a marketů. Je však oblíbeným řešením i pro drobnější podnikatele, kteří provozují například hotely, penziony nebo restaurace. I pokud prodáváte zboží nebo poskytujete služby, můžete světelnou reklamu samozřejmě využít.

Hlavní předností světelné reklamy je to, že přímo cílí na vaše potenciální zákazníky. Jestliže je světelná reklama dostatečně výrazná a umístěná v optimální výšce, může ji spatřit opravdu každý. Logo nebo motto, které si na reklamní panel umístíte, by mělo zaujmout a přilákat na první pohled. Výhodou této formy reklamy také je, že působí i během večera a noci.

Světelná reklama se nejčastěji umísťuje na střechy budov nebo jejich strany. Často rovněž stojí na samostatném reklamním pylonu, a to zejména v případě, kdy je vzdálena od vašeho objektu. Může být doplněna i různými světelnými efekty – například blikat, měnit barvu apod. Světelnou reklamu vám může zhotovit firma www.prost.cz, která se specializuje i na výrobu orientačních systémů.

Comments are closed