Vyzkoušejte trubkový stavebnicový systém LOGiFORM, umožňující snadné spojování a rychlou přestavitelnost.

 

Hledáte flexibilní, snadno přestavitelný trubkový systém? Vyzkoušejte trubkový systém LOGiFORM, umožňující snadné spojování a rychlou přestavitelnost.

Ocelové trubky LOGiFORM jsou potažené ABS plastem, který slouží jako ochrana proti korozi a spojovací prvky na takovém povrchu skvěle drží. Díky těmto vlastnostem se zmiňovaný systém dokonale přizpůsobí Vaší logistice.

Nabízíme zakázkovou výrobu z trubkového systému, který je určen především pro sestavování následujících produktů:

  1. kanbanové spádové regály
  2. gravitační dopravníky
  3. montážní stoly
  4. výrobní linky
  5. transportní vozíky

Trubky nakrátíme individuálně dle Vašich potřeb a vytvoříme libovolné sestavy splňující požadavky moderní logistiky. Součástí našeho sortimentu jsou také válečkové dráhy, bez nichž se moderní výroba nemůže obejít.

Využitím námi nabízeného flexibilního systému se výrazně zlepší prostorové uspořádání Vašich skladů a pracovišť, a tím i celková výrobní logistika Vaší firmy.

Nejen trubkový systém LOGiFORM, ale i další produkty a služby nabízené firmou LOGiMAN, s.r.o. Vám usnadní organizaci skladu, uspoří místo a v neposlední řadě zajistí Vaší firmě značné časové úspory. Nabídka naší společnosti zahrnuje také regály a regálové systémy nejrůznějších typů, vychystávací vozíky, nakládací rampy a můstky, žebříky, plastové i kovové přepravky a další vybavení z oblasti skladovací a manipulační techniky. Nabízíme také vestaby do užitkových vozů či například kvalitní pracovní oděvy. Nabízené produkty a služby usnadní organizaci skladu, uspoří místo a v neposlední řadě zajistí Vaší firmě značné časové úspory.

Zajímá Vás, co všechno Vám spolupráce s námi může přinést? V případě zájmu (byť jen o nezávaznou konzultaci) volejte na číslo 603 230 059 nebo pište na mandik@logiman.cz. Naše zkušenosti jsou Vám k dispozici.

Comments are closed

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat