Vybavení skladů, dílen a prodejen. LOGiMAN s.r.o..

 

Regály, regálové systémy, vestavby do aut, nájezdové můstky, regálové plošiny, plastové boxy a přepravky a mnohé další. To je nabídka společnosti LOGiMAN s.r.o.. Disponujeme produkty několika evropských značek, což nám umožňuje realizovat komplexní dodávky do výrobních či skladových hal.

Regálové systémy nainstalujeme do Vašeho skladu, kanceláře, archivu, výrobních či skladovacích hal, hobbymarketů nebo obchodů na klíč. 

Součástí sortimentu jsou i systémy kovových regálů s menšími plastovými boxy, které zpřehlední organizaci zboží a produktů malých rozměrů. Kvalitní plastové boxy a přepravky v mnoha rozměrech a typech ochrání Vaše zboží či inventář Vaší firmy při přepravě.

Přemýšlíte, jak vybavit průmyslovou prodejnu nebo prodejní sklad? Poptáváte obchodní regály s policemi k vystavování nabízeného zboží? Chcete poradit, jak efektivně uložit nářadí a nástroje v dílnách? Kontaktujte nás na čísle 603 230 059. Rádi Vám v této oblasti poradíme. V případě Vašeho zájmu zajistíme vybavení prodejen a hobby marketů na klíč.

Nabízíme skladovací systémy s výsuvnými policemi o nosnosti až 1000kg na polici. Na tyto police je možné ukládat těžké formy používané ve výrobě. Materiály použité při výrobě těchto nosných regálových prvků a polic zaručují vysokou nosnost a stabilitu.

Patrové regály a regály na plošině, které firma LOGiMAN s.r.o. dodává, zajišťují maximální využití nejen plochy, ale také celého objemu skladu. Patrové regály a plošiny zpracováváme zákazníkům na míru. Najdeme ideální řešení přímo pro Vaše potřeby.

Využívá-li Vaše firma servisní auta, pomůžeme Vám vybudovat profi pojízdnou dílnu na míru. Regálové vestavby do aut pro ukládání materiálu i nářadí nabídneme v široké škále možností.Disponujeme totiž nabídkou dvou výrobců.

Kromě dodávky regálových systémů jsme připraveni konzultovat a nabídnout optimalizaci skladového hospodářství a skladové evidence s případným propojením na váš stávající informační systém. Součástí nabídky jsou automatické výdejní systémy několika typů: A.) Výdejna s živým operátorem, včetně dodávek a evidence našeho materiálu. B.) Výdejna s živým operátorem, včetně dodávek a evidence vašeho vlastního materiálu, nebo vašeho stávajícího dodavatele. C.) Výdejna bez operátora, resp. pronájmem či prodej samostatného softwaru, informačního systému výdejny. D.) Plně automatizovaná výdejna, zahrnující výdejní automaty bez operátora, samoobslužné automaty, automatické výdejny nástrojů a další.

Služby a produkty nabízené firmou LOGiMAN, s.r.o. Vám usnadní organizaci skladu, uspoří místo a v neposlední řadě zajistí Vaší firmě značné časové úspory. Zajímá Vás, co všechno Vám spolupráce s námi může přinést? V případě zájmu (byť jen o nezávaznou konzultaci) volejte na číslo 603 230 059 nebo pište na mandik@logiman.cz. Naše zkušenosti jsou Vám k dispozici.

Comments are closed