Základní informace o Kerlite

Velké formáty obkladů a dlažby jsou novinkou posledních let, a jejich obliba rok od roku stále více narůstá. Není se čemu divit, protože oproti klasickým formátům keramické dlažby a obkladů zajišťuje velkoformátová dlažba nespočet výhod. Kvalita těchto produktů je na špičkové úrovni, je vysoce odolná vůči namáhání a opotřebení. Také pokládka velkoformátové dlažba a obkladů je díky velikostem rychlá a snadná, což nám ve finále ušetří spoustu času. V neposlední řadě je také estetický dojem prostoru, kdy plocha bude díky minimálním spárám působit čistě a jednolitě.
Nejkvalitnějším produktem v této oblasti je jednoznačně velkoformátová dlažba Kerlite. Její technické vlastnosti ji předurčují do všech oblastí bytového i komerčního interiéru a exteriéru. Avantgardní a inovativní výrobní proces zaručuje vysokou odolnost vůči fyzickému i chemickému namáhání a opotřebení při malé tloušťce produktů. Keramická dlažba Kerlite nabízí exkluzivní tloušťku 3 mm, 3,5 mm a 7 mm, přičemž je zachována kvalita a všechny požadavky keramické dlažby. Také formáty Kerlite jsou vyráběny v několika velikostech, počínaje rozměrem 100 x 30 cm, 100x 100 cm, 50×50 cm, 40×100 cm a konče formátem 4,9×100 cm. Další výhodou keramické dlažby a obkladů Kerlite je její snadná pokládka, při které vám k upravení rozměrů postačí nožík určený na řezání skla. Lepení probíhá pomocí 3 mm zubové stěrky a vhodného lepidla. Obklady a dlažba Kerlite jsou vhodné jako pokládka na stávající plochy, takže odpadá proces bourání a odklízení stavebního materiálu. Ušetříme nejen čas, ale také finance, které bychom investovali do odklízení. Celá realizace tak probíhá rychle, bez hluku a prachu. Dlažba a obklady Kerlite má na zadní stěně nalepenou speciální síťovinu, která zvyšuje pevnost a pružnost. Kerlite je také mrazuvzdorná, proto je vhodná i do exteriérových projektů. Složení produktu umožňuje také hlukovou izolaci, takž jste chráněni před zvuky zvenčí. Kerlite neadsorbuje žádné tekutiny ani pachy a velmi snadno se udržuje a čistí. K tomu nám postačí běžně dostupné prostředky. Keramická dlažba z Kerlite je vhodná nejen do všech prostor bytového interiéru, ale její kvality oceníte i v provozech se zvýšenou zátěží a se zvýšenými požadavky na hygienu, jako jsou nemocnice, ústavy, lékárny apod. Pokud se rozhodnete použít dlažbu a obklad Kerlite do svého domova, docílíte krásného a harmonického vzhledu.
Také škála barev a povrchů je nabízena v sériích Kerlite. Ve velkém množství. Všechny série Kerlite vynikají elegantními barvami a dokonalým designem. Najdeme zde také imitace přírodních produktů, které patří mezi nejmodernější styly. Imitaci přírodního dřeva nabízí série Kerlite Oaks, která je vyveden ve čtyřech odstínech dřeva. Design této série je naprosto identický, jako u přírodního dřeva. Oblíbená je také imitace kamene, kterou najdeme v sérii Kerlite Avantgarde, která je inspirována belgickým kamenem Pietra Blue. Imitace kamene je zde vytvořena v barvě modré, šedé a černé. Také imitace betonu je díky strohému a jednoduchému vzhledu oblíbená, a Kerlite ji nabízí v sérii Kerlite Over ve čtyřech barevných odstínech šedé, černé a béžové. Imitace pískovce je typická pro sérii Kerlite Geoquartz a je nabízena ve třech teplých barvách. Série Kerlite Buxy se prezentuje nadčasovými a jemnými barvami, které vytvářejí harmonické prostředí. Milovníky barev zaujme série Kerlite Colors, která vytváří pocit luxusu a krásy. Eleganci a kontrast barev nabízí série Kerlite Blackwhite s jejímž designem docílíme nadčasového a elegantního stylu. Multifunkční a estetickou kvalitu nabízejí solární panely Kerlite KW, určené pro obklad budov, a které zajišťují podmínky pro výrobu elektrické energie.
Nabídka velkoformátové dlažby a obkladů Kerlite je opravdu široké a uspokojí nejnáročnější zákazníky. Jistě stojí za to vyhledat stránky, zabývající se touto tématikou, popř. shlédnou realizace interiérů či koupelen ve fotogaleriích.

Comments are closed

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat