Víte, co je Kerlite?

Možná Vám tento pojem mnoho neříká, možná v obraze jste.
Kerlite je velkoformátový keramický obklad, se kterým se setkáváme, a myslím, že budeme setkávat, stále častěji. Tento keramický obklad se vyrábí ve třech tloušťkách a to 3 mm, 3,5 mm – kerlite Plus a 7 mm kerlite Twin. Přičemž tloušťku 7 mm již používáme jako velkoformátovou keramickou dlažbu.
Všechny tyto keramické materiály Kerlite se vyrábí až do formátu 100×300 mm.
A nyní pár slov co nám vlastně Kerlite dává, v čem se liší od známé a běžně používané keramické dlažby či obkladu.
Kerlite může být položeno na stávající podlahu, ze dřeva, keramiky apod. Není nutné žádné bourání, jedná se tedy o rekonstrukce bez prachu, bourání, úprav dveří apod. Manipulace s tímto materiálem je velmi snadná, protože přes svůj velký formát, se jedná o materiál lehký, se kterým se snadno manipuluje, a bez problémů jej upravíte na požadovaný rozměr. Koupelnu, kuchyni, či jiný bytový nebo nebytový interiér tak zrekonstruujete rychle, bez prachu, který by Vám vznikl při odstranění stávajícího obkladu či dlažby, bez velké námahy a s minimálními náklady. Kerlite má velmi dobré vlastnosti, na zadní straně Kerlite Plus najdete síťovinu, která tomuto materiálu propůjčuje vyšší pružnost a pevnost.
Pokud hledáte keramickou podlahu do prostředí s extrémní zátěží, je tady Kerlite Twin, Stejně jako ostatní Kerlite je možné ji pokládat na stávající podlahu. U všech produktů Kerlite můžeme obkládat s minimálními spárami, což je také bezesporu velkou výhodou.
Velká barevná škála tohoto keramického obkladu či dlažby nám nabízí ještě širší využití tohoto nového revolučního materiálu.
Kerlite neabsorbuje žádnou kapalinu, nepřijímá zápachy, takže je vhodným a často využívaným materiálem v místech, kde je nutná zvýšená hygiena. Je proto materiálem vhodným do nemocnic, jídelen, lékáren apod. Velmi snadno se udržuje, proto vyhovuje i přísným hygienickým podmínkám.
A v neposlední řadě se jedná o materiál mrazuvzdorný, je možné jej použít i v prostředí venkovním, uplatní se při realizaci velkých či menších městských projektů. Tam všude najde své uplatnění nový, revoluční, keramický materiál KERLITE.

Comments are closed

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat