Velkoformátová dlažba Kerlite – špičková kvalita a snadná pokládka

Velkou popularitu ve světě keramických dlažeb a obkladů získávají velké formáty především pro snadnou manipulaci a pokládku. Špičkou co se týká kvality a designu je jednoznačně keramická dlažba Kerlite. Kerlite je synonymem pro nadčasovou kvalitu při nízké tloušťce keramických produktů. Vyrábí se ze směsi jílu, živice a kaolínu, která se zpracovává inovativním technologickým postupem, jež zaručuje vysokou odolnost vůči opotřebení. Kerlite považujeme za nejkvalitnější a nejmodernější keramický produkt vůbec.
Špičková kvalita keramické dlažby a obkladů Kerlite nabízí široké možnosti využití nejen v bytové architektuře, ale také v komerčních a zatížených prostorech. Keramická dlažba a obklady Kerlite jsou vhodné na obložení již stávajících ploch, takže nám odpadá likvidace starého materiálu. Rekonstrukce tak probíhá rychle, bez hluku a prachu se značně sníženými finančnímu náklady. Keramické produkty Kerlite mají na zadní straně speciální síťovinu, která´á zaručuje vyšší pevnost a pružnost. Keramické produkty Kerlite jsou také odolné vůči mrazu, a díky speciálnímu složení dokážou neabsorbovat kapalinu či zápach. Vynikají velmi snadnou údržbou a očistou, na kterou postačí běžné čistící prostředky. Svým složením plní také akustickou izolaci.
Keramická dlažba a obklady Kerlite disponují velkými formáty, které na plochách vytvářejí opticky čistý celek s minimálními spárami. V sériích Kerlite najdeme formáty 100 x 300 cm, 100 x 100 cm, 50 x 50 cm a 4,9 x 1000 cm. Formáty mezi sebou ladí, a dají se různě variabilně kombinovat. Tloušťka dlažby a obkladů Kerlite je buď 3 mm, nebo 3,5 mm a 7 mm. I při této nízké tloušťce si produkty zachovávají vlastnosti keramické dlažby. Tím, že je materiál lisován silou 15 000 tun, je docíleno toho, že se stal vysoce odolným vůči fyzickému namáhání. Proto jsou dlažba a obklady Kerlite vhodné také do prostor s vysokým provozem. Také manipulace je velmi jednoduchá, na řezání a jiné tvarování lze použít nože, určené k řezání skla.
Nabídka produktů Kerlite je rozdělena do devíti sérií, které disponují širokou škálou barev a povrchových úprav. Série Kerlite Avantgarde imituje přírodní belgický kámen Pietre Blue ve třech barevných odstínech modré, černé a šedé. Prostory obložené touto dlažbou působí přirozeným a harmonickým dojmem. Kerlite Colors vyniká šesti elegantními a dodá interiérům, smyslný, luxusní a moderní vzhled. Obklady a dlažba Kerlite Buxy je zastoupena pěti jemnými a neutrálními odstíny, které vytvářejí klidné a nadčasové prostředí. Pocit harmonie ve vás vyvolá série Kerlite Over, která je k dispozici ve čtyřech odstínech světle a tmavě šedé, černé a béžové barvy. Vzhled dřeva nabízí série Kerlite Oaks, která vyniká dokonalým designem, který od pravého dřeva nerozeznáte, a je v nabídce vyroben ve čtyřech přírodních odstínech. Kouzlo rafinovanosti a krásy dosáhnete s dlažbou a obklady Kerlite Elegance, která se vyrábí ve čtyřech nadčasových barvách. Třemi teplými barevnými odstíny a designem, připomínající pískovec disponuje série Kerlite Geoquartz. Černo a bílou barvou se prezentuje série Kerlite Blackwhite, která vytvoří vyvážené a sofistikované prostředí. Série Kerlite KW nabízí speciální solární články, které jsou vhodné pro výrobu elektrické energie a zajišťují spolehlivou, multifunkční a estetickou kvalitu při obkládání budov.
Keramické obklady a dlažba Kerlite je využitelná prakticky všude. Ať jsou to koupelny, kuchyně, či zbývající bytový interiér, ale také v komerčních prostorách. Pro snadnou údržbu jsou také vhodné do prostředí, kdy je potřeby zvýšené hygieny, jako jsou ordinace, nemocnice, lékárny apod.

Comments are closed

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat