Velkoformát Techlam

Mezi nejznámější společnosti, které se zabývají výrobou keramických obkladů a dlažeb patří bezesporu španělská keramická společnost Levantina. Z velké většiny se orientuje na výrobu obkladů a dlažeb v imitaci přírodního kamene. V jeho sériích najdeme imitace mramoru, žuly, exotického vápence či pískovce. Tato keramická společnost byla založena již v roce 1959 a své aktivity rozšířila i na zahraniční trhy, kde sklízí velké úspěchy. Levantina je průkopníkem ve výrobě velkoformátových keramických desek o tloušťce 3 mm, které jsou keramickým obkladem a 3+3 mm, které je možné použít jako keramické dlažby. Realizace koupelen a jiných interiérů z tohoto materiálu můžete najít na studiu koupelen. Levantina je nabízí pod názvem Techlam. Najdeme zde formáty až do rozměru 100×300 cm. Tloušťka těchto keramických obkladů je velmi malá, takže se jedná o obklad velmi lehký, se kterým je, i při těchto velkých rozměrech, velmi snadná manipulace a lehce je můžeme upravit na požadovaný formát. Tyto velmi velké a lehké formáty nám nabízí nekonečné možnosti při realizacích v oblasti nejen bytové architektury. I při této minimální tloušťce si zachovávají pevnost a všechny další vlastnosti klasických keramických obkladů a dlažeb. Jsou velmi vysoké technické kvality. Tato nám zaručuje prakticky nezničitelnost povrchů i barev. Jsou určeny na podlahy i stěny bytových i nebytových interiérů a jsou vhodné i do míst, ve kterých je nadměrná provozní zátěž. Velmi je oceníme při rekonstrukcích, kde je možné je pokládat na stávající podkladový materiál a není nutné jeho bourání. Tím rekonstrukce velmi zjednodušíme a i finanční úspora není zanedbatelná.
Techlam by Levantina se svými výrobky řadí mezi světové špičky a touto inovací – vznikem tenkostěnného keramického obkladu Techlam, se stala ještě oblíbenější. Pokud přijdete k závěru, že tento keramický obklad či dlažba bude pro Vás to pravé, můžete se podívat na stránky, kde se s ním můžete blíže seznámit, případně si jej objednat.
Dalšími vlastnostmi obkladu Techlam je odolnost, tvrdost, pružnost a pěkný design. Jde také o vysoce hygienický materiál. Vyrábí se v mnoha sériích, převážně v 5 – 7 odstínech přírodních barev. Výjimku tvoří série Basic, která se tomuto naprosto vymyká, protože byla stvořena jako velmi barevná. Najdeme v ní celkem 16 barevných odstínů, mezi kterými nechybí ani barva červená, modrá, zelená, žlutá a mnoho dalších. To nám dovoluje při realizacích poměrně velkou kreativitu.
V serii Hydra najdeme velkoformátový keramický obklad v šesti barevných provedeních v krásné imitaci kamene. Je vhodný převážně do rozměrnějších interiérů, jako jsou předsíně, vstupní haly apod. Obklady této kolekce jsou vyráběny v pěti formátech od 30×50 cm až po 100×300 cm.
A tak bychom mohli pokračovat s dalšími sériemi těchto velkoformátových obkladů Techlam. Technologie jdou stále kupředu a tento tenký velkoformátový obklad určitě ocení i ti nejnáročnější.

Comments are closed

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat