To už je prosinec?

Nějak nám ten čas letí. V kalendáři jsme začali otáček stránky posledního měsíce roku, nedělní večery budeme prožívat u zapáleného adventního věnce, na kterém bude rozsvícených svíček pomalu přibývat. Ano, je tu advent, to krásné předvánoční období, které můžeme prožívat v klidu a radosti, pokud jsme schopni odolat předvánoční horečce, stresu z nakupování a přehnaného gruntování.
A pokud si opravdu chvilku najdete, usednete třeba k počítači a budete hledat inspiraci na internetových stránkách, jak a co ještě a hlavně komu dokoupit, může Vám pod ruku přijít cokoliv. Třeba stránky, na kterých se setkáte s krásnou keramickou dlažbou, v mnoha krásných imitacích kamene, mramoru, kovu či třeba nebo s dlažbou cotto. To že není nic pro Vás, hledáte přece dárek na vánoce? Takovou keramickou dlažbu už asi do vánoc položit nestihnete, to je pravda, ale co ji koupit právě v tomto období, třeba se i tady už naděluje a můžete ji koupit velmi výhodně. Nebude zjara jako byste ji našli? No a pod stromeček můžete dát jen maličkou část, aby rodina věděla, na co se může s příchodem jarních dnů těšit. Mě by takový dárek potěšil, protože kuchyně už volá po nové dlažbě, aby mi zpříjemnila chvíle v ní strávené.
A takovou krásnou dlažbou, která se právě do bytu či domku hodí, je dlažba v imitaci dřeva. Výrobce keramických obkladů a dlažeb společnost Marazzi, přináší ve dvou sériích krásu dřeva, vhodnou jak do bytového sektoru, tak do venkovního prostředí. Představuje nám ji v kolekcích Trevek Home a Trevek Outdoor. Obě tyto dlažby jsou vyráběny ve velkoformátech, které kopírují velikost dřevěných desek. Home najdeme ve třech formátech 15×120, 20×120 a30x120 cm a Outdoor ve dvou velikostech 15×120 a 30×120 cm. Tyto můžeme mezi sebou kombinovat a vytvořit tak podlahu podle svých představ. Tři barevná provedení cappucino, barvu týkového dřeva či béžovou nám přináší série Tererk Outdoor a až z pěti odstínů hnědé můžeme vybírat u dlažby do interiérů. A to si myslím, že už je výběr celkem slušný. Teď v předvánočním období si můžeme napsat poptávku a bude nám doručena speciální cenová nabídka v závislosti na požadovaném množství.
Ale keramická dlažba se nevyrábí jen v imitaci dřeva, i když tato patří k jedné z nejkrásnějších. Můžeme se setkat s různými imitacemi přírodních materiálů. Velmi zajímavou, která přináší krásu do stylového prostředí je dlažba ve stylu cotto. A právě tato dlažba od výrobce keramických obkladů a dlažeb, společnosti Monocibec je v současné době k mání za velmi výhodnou cenu, je na ní sleva až 40%. A to, myslím si, že pokud se zjara chystáte opravit dlažbu na Vaší víkendové chaloupce a o takovéto dlažbě uvažujete, stojí za povšimnutí.
Tak krásné vánoce a hodně pohody u stromečku a radosti z vánočních dárků.

Comments are closed

„Nikdy jsem nedopustil, aby škola stála v cestě mému vzdělání.“ Mark Twain