Studio koupelen

Zvažujete realizaci nebo rekonstrukci koupelny či kuchyně a hledáte inspiraci? Zajímají vás žhavé novinky a nejnovější trendy v oblasti keramické dlažby a obkladů? Jako hodnotný zdroj inspirací a informací vám nabízíme stránky Studiokoupelen.cz. Studio koupelen si klade za cíl, nabídnout čtenářům veškeré novinky týkající se keramické dlažby a obkladů od našich i světových výrobců.
Na stránkách Studia koupelen najdeme přehled těch nejznámějších světových výrobců keramiky a jejich sérií, jako je Armonie by Arte Casa, Kerlite, Rako, Atlas Concorde, Rex, Musis Ceramica, a mnoho dalších. Jednotlivé série a výrobci jsou rozděleny do příslušných kategorií, podle umístění. Prohlédnout si je můžete ve Fotogalerii koupelen, Fotogalerii kuchyní, Fotogalerii interiérů a Fotogalerii exteriérů. Nabízíme vám ukázky realizací, které často vznikali ve spolupráci s uznávanými návrháři a architekty, a které se pro vás stanou hodnotným zdrojem inspirace. Také si můžete přečíst čím je daná série zajímavá a zda je pro vaše účely ta pravá. Pod jednotlivými obrázky sérií si můžete přečíst komentáře a zkušenosti zákazníků. I to vám může při rozhodování pomoci.
V kategorii Fotogalerie stylů najdete informace o nejžádanějších a nejmodernějších stylech moderního bydlení. V současné době jsou velmi žádaným trendem imitace přírodních materiálů, jako je imitace dřeva, imitace kamene či imitace kovu, ale i imitace mramoru a imitace betonu. Ale tím nabídka nekončí. Velké oblibě se těší velkoformátové obklady a velkoformátová dlažba, které značně urychlí pokládku a vytvoří opticky jednolitý celek. Také keramické mozaiky doznaly mnoha změn, ať se to týká tvarů, velikostí či struktury povrchu. To rozšiřuje i možnost realizace do ostatních bytových prostor. Mezi zákazníky je také stále oblíbená tzv. cotto dlažba, která je typická patinou starých časů a hojně se používá i v interiérech.
V kategorii Zajímavosti jsou pro vás připraveny články, které se týkají realizací koupelen, nebo zajímavých či atypických sérií keramických dlažeb a obkladů.
Doufáme, že se pro vás stránky Studio koupelen.cz stanou inspirativním rádcem a informátorem ve všem, co se týká keramických dlažeb a obkladů a jejich realizací.

Comments are closed

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat