Studio koupelen

Dosluhuje Vám Vaše koupelna, či kupujete starší rodinný domeček nebo zrovna stavíte nový? Třeba by Vám přišlo vhod, podívat se, jak takovou rekonstrukci, či koupelnu novou, můžeme realizovat. Na studiu koupelen najdete takových realizací spoustu. Můžete si prohlédnout fotogalerii koupelen nebo zavítat do galerie stylů. Zde jsou Vám představeny realizace podle jednotlivých materiálů. Z čeho všeho můžete obklady či dlažby do koupelny pořídit? Do koupelen, stejně jako do dalších interiérů, jsou vhodné imitace různých materiálů, takže můžete vybírat. Imitace kamene, pískovce, žuly, to vše nám výrobci nabízí a daleko více. Pokud hodláte svou koupelnu provést hodně moderní, můžete vsadit na imitaci kovu, která se také dostává do popředí. Pro romantiky je nabízen historický styl ve kterém si můžeme koupelnu zařídit, či zrovna mramor, který nám je schopen vykouzlit prostory „jako na zámku“. Někdo má možná rád dřevo, které však není příliš vhodným materiálem do koupelen kvůli vlhkosti, je ale možné volit jeho imitaci, která nám dovolí pořídit si „dřevo“ a přitom se těšit z výhod, které nám přináší keramická dlažba. Samozřejmě je nutné, abychom k obkladům, které vybereme, volili odpovídající doplňky a dodrželi tak určitý styl. K některým obkladům bude lepší vana zabudovaná a obložená, do jiného interiérů se bude báječně hodit vana umístěná volně v prostoru, pokud ovšem možností Vaší koupelny takový „luxus“ dovolí. Pokud řešíte panelákovou koupelnu, a to jistě bude nejeden případ, jste určitě omezeni rozměry, do kterých se musíte vejít a ty povětšině nebývají moc velké.
Na studiu koupelen nejsou znázorněny jen vizualizace koupelen, setkáte se zde i s dalšími bytovými interiéry, jako jsou kuchyně, víkendová sídla – chalupy -, do kterých se hodně často výborně hodí cotto styl, či obývací pokoje a ložnice. Tam všude si keramická dlažba získává své příznivce a nahrazuje klasické podlahové krytiny, jako jsou parkety či koberce.
Věřím, že pokud se na tu Vaši koupelnu v brzké době chystáte, může se Vám studio koupelen stát inspirací k přemýšlení, jaký „kabát“ té Vaší koupelně, případně jinému interiéru dáte.

Comments are closed

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat