Marazzi Treverk Home

Marazzi Tecnica je po více než 20 let uznávanou a prestižní značkou architektů a projektantů, obzvlášť pokud jde o rozsáhlé projekty nebo stavby, které vyžadují materiály, které vynikají špičkové technické vlastnosti, jako je tvrdost, odolnost proti oděru a namáhání, odolnost proti skluzu, snadné čištění, velké formáty a estetický design.
Příroda, teplo, příjemné hmatové a vizuální vjemy . To je charakteristické pro další novinku v oblasti keramických dlažeb obkladů výrobce Marazzi, jež dostala název Treverk Home. Design série Marazzi Treverk Home napodobuje vzhled dubového dřeva s jeho přírodními nuancemi. Vyrábí se ve čtyřech odstínech hnědé barvy (Marazzi Treverk Home Betula, Marazzi Treverk Home Castagno, Marazzi Treverk Home Larice, Marazzi Treverk Home Olmo, Marazzi Treverk Home Quercia, Marazzi Treverk Home Rovere). V nabídce najdeme tři velikosti, 15×120 cm, 20×120 cm a 30x120cm. Povrch této série je saténový. Velké desky umožňují pokládku s minimálními spárami, které dodají prostoru opticky jednolitý celek. Série Marazzi Treverk Home je vhodná jako dlažba, i jako obklad celého bytového interiéru. Vynikne v koupelnách, kuchyních, halách, obývacích pokojích, kde vnese harmonické kouzlo přírody a vřelosti. Špičkové technologické vlastnosti série Marazzi Treverk Home umožňují i využití v komerčních prostorách, jako jsou butik, restaurace apod., kde navodí přátelskou a uvolněnou atmosféru. Série Marazzi Treverk Home zaujme milovníky přírodního a klasického stylu, kteří dávají přednost eleganci a harmonické kráse.
Uznávaný výrobce Marazzi nabízí ve svých sériích téměř 5 500 produktů, jako jsou obklady a dlažby, či mozaiky v mnoha designech, imitacích, površích, formátech a barvách. Marazzi rychle reaguje na různorodé potřeby týkající se obytných prostor a moderní architektury. Keramické obklady a dlažba Marazzi se používají nejen na podlahy a stěny pro obytné budovy, ale díky svým vynikajícím technickým a estetickým vlastnostem, jsou stále vybírány pro použití na veřejných prostranstvích a ve velkých architektonických projektech. Marazzi se specializuje nejen na výrobu, ale i na prodej obkladů a dlažeb.

Comments are closed

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat