Jak si poradit s rekonstrukcí koupelny?

Zatím ještě vládne zima, ale nebude dlouho trvat a jaro zaklepe na dveře. To je doba, kdy se probouzí příroda, kdy i člověk začíná mít nový elán. Po zimě, kdy jsme si odpočali a načerpali nové síly, stejně jako příroda, budeme schopni se pustit do prací, které jsme odložili až „na jaro“. Jarní sluníčko odhalí nedostatky, které v zimě zakryla sněhová pokrývka, připomene nám i práce o kterých jsme si v zimě řekli „až na jaře“. Jak opadne sníh, trávník před domem se začne zelenat a my si uvědomíme, že i chodník by potřeboval opravu, pokud ne zrovna položit novou dlažbu. A stejně je to i doma. Koupelna, kterou používáme dlouhou řadu let, stejně jako kuchyně, už by si zasloužila také nějakou změnu.
Možná si říkáte, že právě teď je ta nejlepší doba zamyslet se, s čím na jaře začneme, do čeho se pustíme jako první, abychom zkrášlili to místo, kterému říkáme domov. V tom nám může být nápomocno studio koupelen, stránky, na kterých můžeme, pokud budeme chtít, najít hodně zajímavého, můžeme se zde nechat inspirovat.
Co nám vlastně studio koupelen nabídne? Dovíme se, jaká nabídka obkladů a dlažeb je právě na trhu, co se dnes v koupelnách „nosí“, z čeho si můžeme vybírat. Ve fotogalerii koupelen najdeme koupelny, kuchyně, interiéry i exteriérové obklady a dlažby, řazené podle výrobců. Jsou zde k vidění realizace koupelen dlažbami a obklady převážně italských a španělských keramiček. Myslím, že nabídka je hodně široká a realizace koupelen určitě budou něčím, co nás zaujme. Pod fotogalerií stylů najdeme uspořádání podle jednotlivých stylů, můžeme najít jak zařídit interiér ve stylu cotto, představena je nám historická dlažba, velkoformátové dlažby či obklady, které jsou novinkou, hojně zákazníky vyhledávanou. Seznámíme se zde s imitacemi různých materiálů ať už je to dřevo, kámen, dlažby a obklady v imitaci mramoru, kovu či betonu. Nabídka je široká, myslím, že si zde vybere opravdu každý.
Obklady a dlažby, které jsou nám zde představeny, jsou velmi vysoké kvality, vyrábí v různých formátech, povrchových úpravách a v několika barevných provedeních. Myslím, že si může vybrat i ten, kdo zařizuje novou koupelnu v novostavbě, ale stejně dobře ten, kdo řeší rekonstrukci panelového bytu či víkendové chalupy. Takže stačí jen vybrat do pravé a až jaro zaklepe na dveře, pustit se do realizace.

Comments are closed