Imitace dřeva – Marazzi Treverk

Keramickou dlažbu velmi vysoké estetické a technické kvality s krásným designem dřeva, takto se nám představují série Treverk keramického výrobce, který má své sídlo v Itálii a na trhu vystupuje pod názvem Marazzi.
V současné době máte jedinečnou možnost, získat dlažby těchto sérií při odběru celých palet za jedinečnou cenu, nejnižší na trhu. Na paletě je množství od 21,6m2 až do 28,8 m2., podle toho, který z konkrétních výrobků si vyberete.
Série Treverk Home nám přináší imitaci dřeva dubového, vybírat můžeme z pěti odstínů hnědé barvy a formáty 15×20, 20×120 a 30×120 cm nám budou připomínat opravdu dřevěné desky. Tyto dlažby, které můžeme použít i jako obklady stěn přinesou do našich domovů pocit tepla, útulnost a stanou se ozdobou jak kuchyní, koupelen, ale také třeba obývacích pokojů či ložnic.
Stejně velké tři formáty, jako u předchozí série jsou vyráběny i v sérii Treverk. V nabídce této série jsou kromě béžové a několika odstínů hnědé i barva bílá a černá, které představí trošku neobvyklé pojetí dřeva – tohoto krásného přírodního materiálu, a určitě nás jak svým designem , tak i barevným provedením, zaujmou. Jsou vhodné do bytových i nebytových interiérů, do kterých přinesou velmi příjemné a útulné prostředí, jaké jenom krása dřeva dokáže.
Ale krásu dřevěných podlah nemusíme obdivovat jen v interiérech. Výrobce Marazzi pamatoval i na okolí našich domů či na terasy, u kterých se scházíme za teplých letních podvečerů se svými přáteli, a vyrobil dlažbu s designem dřeva, která svými kvalitami jak technickými tak estetickými bude vhodná do takového prostředí a bude splňovat podmínky, které na ni budeme klást. Najdeme ji v sérii Marazzi Outdoor. Přináší nám dvě formátová provedení 15×120 cm a 30×120 cm. Vyrábí se ve třech světlejších hnědých odstínech a budeme mít problém ji od pravého dřeva rozeznat.
Pokud využijete nabídky nákupu v paletovém množství, může cesta k Vašemu snu o krásných dřevěných podlahách či dřevem obložených stěnách snáze splnitelná, může Vám přinést krásu dřeva, znásobenou dlouhou životností a snadnou údržbu keramické dlažby.

Comments are closed

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat