Gardenia Orchidea Velvet

Keramické produkty Gardenia ceramics jsou výsledkem hloubkového výzkumu materiálů, povrchových úprav a dekorací, prací technického personálu, produktových manažerů, architektů a designérů. Její keramické obklady a dlažba   jsou vždy určeny pro velmi specifický druh obytného prostor. Použití vysoce tvarovaných přírodních materiálů jako je dřevo a mramor a nové definování prostoru prostřednictvím jednotnosti a kontinuity ze skla a kovových povrchů jsou trendy, které má Gardenia zachyceny a přetransformovává je do nových kolekcí dlažeb a obkladů.

Série keramické dlažby  a obkladů Gardenia Orchidea  Velvet vyniká jednoduchostí a harmonií, díky které vyniknou výrazné dekory.  Vyrábějí se v osmi jemných odstínech, v bílé, růžové, béžové, zelené, hnědé a modré. Formát keramických obkladů je 20 x 50 cm, a dlažby 41 x41 cm. V nabídce Gardenia Orchidea  Velvet je jednobarevná mozaika   ve velikosti 8 x 8 cm. krásné dekory jsou zdobeny buď jednobarevným ztvárněním květin, nebo jsou v barevném provedení. Tyto motivy najdeme také na lištách, které mají rozměr 6,2 x 50 cm. Keramická dlažba a obklady  Gardenia Orchidea  Velvet se hodí především do koupelen, ale najdou své uplatnění v celém bytovém interiéru. Působí harmonickým a přirozeným dojmem.

Výrobce keramické dlažby a obkladů Gardenia Orchidea byl založen v roce 1961. Během několika let se stal jedním z nejvýznamnějších výrobců obkladů a dlažeb na světě. Nyní působí ve více než 120 zemích. Nabízí flexibilní, moderní a dobře organizovaný servis. Flexibilní organizační struktura zajišťuje perfektní služby v mimořádně rozsáhlé, impozantní prodejní síti, která dokonale zpracovává tok informací mezi společností a zákazníky. Neustále sleduje nejnovější trendy na trhu a rychle reaguje na potřeby POS a finálního uživatele. Výrobce Gardenia disponuje prodejními sítěmi na celém světě. Vytvořený systém výrobce Gardenia umožňuje dodávku keramického materiálu do 48 hodin.

Comments are closed

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat