Ergon Tetris

Špičková kvalita a bezchybný zákaznický servis se staly základem firemní filozofie výrobce Ergon. Výrobce Ergon je také jedním z mála držitelů certifikátu ISO 9001. Přísně kontroluje nejen samotný průběh výroby, ale také návrhy designu, prodejní a poprodejní služby.

Milovníky přírodních barev a harmonie zaujme série Ergon Tetris. Jednoduché, jemné linky a elegantní prokládání nabízí série keramické dlažby   a obkladů Ergon Tetris. Série Ergon Tetris se vyrábí ve čtyřech neutrálních odstínech bílé, šedé, béžové a hnědé. K dispozici jsou velikosti 60×60 cm a 30×60 cm. Sérii Ergon Tetris rozšiřují dekory, které jsou zdobené jemnými a barevnými pásky o různých tloušťkách.  Keramická dlažba a obklady  Ergon Tetris vytváří moderní, rafinované a luxusní prostředí. Působí harmonickým a příjemným dojmem. Dlažba a obklady Ergon Tetris je vhodná na podlahy i stěny nejen koupelen, ale celého interiéru, kde vytvoří přátelskou a klidnou náladu. Stejně jako všechny série výrobce Ergon i série Tetris je vyrobena z kvalitních surovin, snadno se udržuje a čistí a je prakticky nezničitelná.

Vvýrobce keramických dlažeb a obkladů  Ergon byl založen v roce 1991. Ve svých sériích nabízí Ergon keramické produkty se špičkovým designem a vysokou technologickou kvalitu. I přesto, že patří mezi mladé keramické společnosti, dokázal výrobce Ergoni za tak krátkou dobu stát se velmi žádanou značkou ve světě keramických dlažeb a obkladů. Dokonce se dá říct, že svým ohlasem předčil i mnohé staré a tradiční keramické výrobce. Dlažba a obklady   Ergon se vyznačují špičkovou fyzikální a chemickou odolností, a také snadnou čistitelností. Ani v průběhu let se používáním a čištěním nemění struktura povrchů keramické dlažby a obkladů, a ty si udržují stále svou barevnost a lesk. Základem firemní filozofie se stala kvalita a bezchybný zákaznický servis.

Comments are closed

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat