Edilcuoghi Stardust

Italský výrobce Edilcuoghi má své sídlo v Sassuolo, kde do světa produkuje keramické dlažby a obklady  v nejvyšší technologické kvalitě. Již více než 40 let si drží prestižní místo a uznání ve světě keramických dlažeb a obkladů.
Italský výrobce keramických dlažeb  a obkladů Edilcuoghi nabízí výjimečnou a jedinečnou sérii pod názvem Stardust (Hvězdný prach). Série Edilcuoghi Stardust nabízí keramické obklady, které obsahují speciální světelné částice, a ty vytvářejí zářící efekt. V sérii Edilcuoghi Stardust se tak spojují vynikající technologické vlastnosti s krásou povrchového designu. Design série Edilcuoghi Stardust odráží populární trend – povrch žuly, který má schopnost rozzářit jakýkoli prostor. Edilcuoghi série Stardust se vyrábí v pěti jemných odstínech hnědé a šedé, a ve formátech 45×45 cm a 60×60 cm. Edilcuoghi série Stardust je obohacena o dekory s geometrickými vzory ve velikosti 45x x45 cm, a speciální listello s reliéfním vzorem. Díky inovativní technologii je série Edilcuoghi Stardust vhodná do bytových i komerčních interiérů s vysokou provozní zátěží. Třpytivé světlo a lesk vyniknou především v luxusních buticích, obchodech, halách apod.
Společnost Edilcuoghi věnuje velkou pozornost inovacím technologických postupů, tak aby byla zajištěna špičková kvalita keramických produktů. Za úspěchem keramických obkladů, dlažeb a mozaik Edilcuoghi stojí také moderní a luxusní design keramických produktů. Najdeme zde velké množství formátů, typů povrchů, dekorů a barev. Keramické produkty Edilcuoghi najdou své uplatnění na podlahách a stěnách bytového a komerčního interiéru a exteriéru. Zájem na světových trzích o značku Edilcuoghi stále stoupá, neboť je zárukou dokonalosti, kvality a krásy. S keramickými obklady a dlažbou Edilcuoghi vytvoříte reprezentativní a luxusní prostředí, které vydrží mnoho let. Edilcuoghi je ta správná volba keramických produktů jako dlažeb a obkladů, která je určena pro všestranné použití v interiérech a exteriérech.

Comments are closed