Dlažby v maximálních velikostech

Velkoformátový obklad Techlam by Levantina, se stále častěji dostává do popředí zájmu a získává si oblíbenost u všech, kdo chtějí budovat či rekonstruovat svoje bydlení. Keramická společnost Levantina, tento španělský výrobce keramických obkladů a dlažeb, se věnuje již od roku 1959 výrobě tohoto sortimentu převážně v imitaci kamene.
Jedná se o společnost, která je na trhu již hodně dlouhou dobu, a získala a stále více si získává, své zákazníky nejen ve Španělsku, ale také v dalších zemích nejen Evropy. Technologie výroby obkladů a dlažeb jde stále kupředu, takže vznikají značky prvotřídní kvality, které určitě ocení i Ti nejnáročnější zákazníci. Tak vznikl v této společnosti nový velkoformátový tenkostěnný keramický obklad, se kterým se můžeme na trhu s obklady a dlažbami setkat pod názvem Techlam.
Tato obklad nejenže je velmi odolný a pevný, můžete i obdivovat jeho lehkost a přitom zachování všech ostatních vlastností a kvalit klasické keramické dlažby či obkladu. Vyrábí se v tloušťce pouhé 3 mm jako obklad, jako dlažba je určena tloušťka 3+3 mm nebo 3+3+3 mm. Velkou výhodou použití těchto keramických obkladů je úspora. A to jednak úspora finanční, která jistě není zanedbatelná, protože můžeme pokládat dlažbu na stávající kompaktní podklad. Kromě finanční úspory oceníme pokládku bez bourání, prachu a nečistot, které při takovýchto činnostech vznikají, stejně jako úsporu časovou, protože práce s tímto inovovaným obkladem je daleko méně časově náročná.
Keramická společnost Levantina vyrábí tento keramický obklad či dlažbu v několika sériích, které jsou stejně jako klasické výrobky této společnosti převážně v imitaci kamene. Výjimku tvoří série Madeira, která je věnována imitaci dřeva. Takže i ti, kteří upřednostňují krásu dřeva před ostatními materiály, nebudou šizeni.
Převážná část kolekcí je provedena v několika formátech, kde nejmenším zpravidla zbývá 30×50 cm a největším 100×300 mm. Jde tedy opravdu o formát velký, který nám přináší spoustu výhod. Jednou z nich je také minimální množství spár. To nám kromě usnadnění údržby přináší rychlé obkládání velkých ploch.
Převážná část kolekcí tohoto inovovaného moderního materiálu je vyráběna v pěti až sedmi odstínech přírodních barev. Pokud ale máte rádi barevnost, i na Vás výrobce pamatoval. O tom se můžete přesvědčit v sérii, kterou nazval Basic. Najdeme zde celkem šestnáct barevných odstínů, mezi kterými nechybí ani barvy červená, zelená, modrá a žlutá, zkrátka výběr je opravdu široký a máme tudíž z čeho vybírat.
Pokud toužíte vybudovat krásný domov, jednou z možností je volba keramického velkoformátu Techlam. Pokud tuto možnost využijete, věřím, že budete velmi dlouhou dobu oceňovat jeho krásu a kvalitu.

Comments are closed

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat